Prečo inzerovať na Športujeme.sk?
![]() |
Športujeme.sk je tu pre Vás už od roku 2002. Patríme medzi najväčšie portály pre aktívnych, športujúcich ľudí na Slovensku. Denne nás navštívia tisíce návštevníkov, ktorí si za mesiac prečítajú viac než milión stránok. Na Športujeme.sk nájdete:
- Články – Viac než 1000 kvalitných článkov ako cvičiť, stravovať sa, regenerovať a športovať všeobecne.
- Cviky.sk – Najväčšia a najpodrobnejšia databáza cvikov.
- Kalkulačky – Najširší výber užitočných pomocníkov pre výpočet údajov pre zdravie, kondíciu a štíhlu líniu.
- Najväčšia databáza aditívnych látok v potravinách – tzv. Éčok.
- Kde.sportujeme.sk – Komplexný katalóg športových zariadení zahŕňajúci celú SR, ktorý umožňuje geografické vyhľadávanie, ako aj upresnenie podľa vybavenosti zariadenia a ceny.
- Fórum – Ak aj nenájdete odpoveď v odborných článkoch, vždy sa môžete poradiť vo vysoko navštevovanom forum.sportujeme.sk.
Kto sú naši čitatelia:
Vekové zloženie čitateľov Športujeme.sk
![]() |
Zdroj: anketa na Športujeme.sk 01/2012. Počet hlasov 1053.
Zastúpenie mužov a žien
![]() |
Zdroj: anketa na Športujeme.sk 03/2012. Počet hlasov 500.
Pridajte sa medzi úspešné spoločnosti, ktoré u nás už inzerovali.
Adidas
Funradio
Exisport
Muscle & Fitness
Biotech USA
Aminostar
Nivea
O2
Alza.sk
Flora
Sportprague
Športlinia
Maxsport
Durex
Referencie – konkrétne príklady…
Aké formy reklamy ponúkame?
1. Bannerová plocha 728 x 90. V období január 2012 bol počet zobrazení tejto plochy viac než 750 000 krát.
2. Banerová plocha 220×300 alebo 220×220 a 200×200. V období január 2012 bol počet zobrazení tejto plochy viac než 750 000 krát.
3. Individuálna reklama okolo stránky, tzv. branding webu – priestor pre Vašu reklamu je po stranách. Nad hlavičku nie je možné umiestniť reklamu.
![]() |
PR článok – Jednoduchý a lacný spôsob ako dostať do povedomia Váš produkt, športovú akciu, značku a podobne. Článok dodáva objednávateľ reklamy a text musí tematicky zapadnúť do zamerania Športujeme.sk.
Čítanosť PR článku môže byť rôzna podľa pútavosti nadpisu a zamerania textu. Predpokladaný počet prečítaní je 500 – 1000 krát. Článok je uverejnený na prvej pozícii. Pri uverejnení nového článku sa PR článok posunie v pozícii nadol. Dĺžka zobrazenia na Športujeme.sk je garantovaná na 2 mesiace.
PR články sú zobrazované v samostatnej rubrike Reklama. Pod nadpisom sa nachádza označenie PR a označenie rubriky Reklama.
Cena reklamy na Športujeme.sk
V prípade záujmu o reklamu na Športujeme.sk nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie.