Predstavujeme nový projekt Kedy.sk

Predstavujeme nový projekt Kedy.sk

Športujeme.sk je tu už desať rokov a vždy sme sa našim čitateľom snažili ponúkať čo najviac pridanej hodnoty. Výnimkou nebude ani rok 2013. Som rád, že po naozaj dlhom vývoji, Vám môžem predstaviť nový prírastok do rodiny – startup Kedy.sk. Projekt, ktorý na slovenskom internete veľmi chýbal.

Vďaka tomu, že za Kedy.sk stojí najväčší fitnessportál Športujeme.sk, už teraz máme dohodnutú spoluprácu s významnými športovými organizátormi z Bratislavy. Ďalšie fitnesscentrá a orgánizatori športových akcií budú pribúdať.

Čo je Kedy.sk

Kedy.sk je nový portál pre aktívnych, športujúcich ľudí. Na jednom mieste ponúka jednotlivcom lepšie organizovanie vlastných aktivít so svojimi kamarátmi.

Pre veľkých organizátorov, ako sú napríklad fitnesscentrá, ponúka zadarmo neobmedzený priestor pre prezentáciu svojich športových akcií, ktoré pre klientov pripravujú. Dáva do rúk mocný organizačný nástroj, vrátane rezervácií na konkrétny termín.

Bežný návštevník tak na jednom mieste nájde všetky športové akcie vo svojom okolí a môže sa ihneď na akciu aj prihlásiť.

Aký problém Kedy.sk rieši

Ak už ste majiteľ športoviska, alebo len športujete so svojimi kamarátmi, Kedy.sk vie pomôcť efektívnejšie zorganizovať eventy.

Pre koho je Kedy.sk určené?

Kedy.sk oslovuje tri základné skupiny:

1. Skupiny jednotlivcov, ktorí sa potrebujú efektívne organizovať. 2. Aktívnych ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť, aké športové akcie sa v ich okolí pre nich konajú. 3. Prevádzkovateľov športovísk a športových podujatí, ktorí chcú efektívnejšie organizovať svoje eventy a rezervácie. Organizátorov, ktorí majú záujem o reklamu úplne zadarmo a chcú dať svojim klientom pridanú hodnotu v podobe pohodlnej cesty k informáciám o sebe.

Príklad č. 1 – Partia kamarátov hráva každú sobotu futbal.

Predstavujeme nový projekt Kedy.sk

Najlepšie si spolu zahrajú ak príde 12 hráčov. Teda 6 proti 6. Často sa žiaľ stane, že na zápas príde napríklad len 5 ľudí. Inokedy zase 23. Ani v jednom prípade si poriadne nezahrajú. Zorganizovanie kto príde, sa dá telefónom, SMSkami, emailami, alebo aj Facebookom. Komunikácia však nebude efektívna a výsledok ideálny. Kedy.sk ide v tomto smere oveľa ďalej a snaží sa riešiť potrebu tejto skupiny.

Výhody

1. Efektívna komunikácia pre členov skupiny 2. Každý člen skupiny dostane okamžite správu o nových aktivitách 3. Možnosť vymedziť registráciu časom, ako aj počtom ľudí. Napríklad maximálne 12 hráčov. Alebo 12 + 2 náhradníci. 4. Kedy.sk vie skupinu náhodne rozlosovať. Nikto sa tak nemôže hnevať, že zase hráme v rovnakom zložení alebo prečo konkrétny hráč je náhradník :) 5. Ak náhodné rozlosovanie nevyhovuje, jednoduchým pretiahnutím hráčov myškou je možné zostaviť vlastné teamy, kto bude s kým hrať. Tieto skupiny vidia všetci a preto už dopredu pred zápasom viem, s kým som v skupine a kto ide na zápas. 6. Po skončení eventu je možné vyplniť výsledok. Rovnako aj skóre (napr. góly) konkrétnych hráčov. Vytvára sa tak história skupiny. Kedykoľvek sa k nej dá vrátiť a mať tak štatistiku po ruke. 7. Team si môže viesť vlastnú fotogalériu a komentovať akcie. 8. Nie je potrebné sa pracne registrovať. Ak využívate Facebook, môžete sa registrovať a prihlásiť cez svoj Facebook účet. Rovnako môžete dostávať na Facebook nástenku aj info o nových akciách svojej skupiny. 9. Nebaví Vás hrávať len v rámci svojej partie kamarátov? Môžete vyzvať inú skupinu z Kedy.sk na priateľský zápas. 10. Je v skupine málo hráčov? Skupina môže na Kedy.sk pridať inzerát, že hľadá nových členov do svojho teamu.

Príklad č. 2 – Pegas Fitness Centrum

Predstavujeme nový projekt Kedy.sk

Som majiteľ fitness centra a organizujeme pre našich klientov každý týždeň množstvo akcií. Okrem klasického fitnesscentra ponúkame aktivity ako je Zumba, cvičenie s BOSU, Tae-Bo, Pilates, Bodywork, Baby Gym a mnoho ďalších.

Väčšina športových zariadení má interne vyriešené rezervovanie ľudí na termíny. Tento interný systém rieši organizačnú agendu fitnesscentra. Nie však potrebu zákazníkov. V dnešnej dobe je veľa klientov, ktorí nechcú kvôli termínu volať. Chcú mať všetky informácie pokope na internete. Chcú mať prehľad a možnosť sa kliknutím na termín zaregistrovať.

Áno, uverejnenie rozvrhu na vlastnej webovej stránke je samozrejmosť. Tam ho však nájdu len ľudia, ktorí nás už poznajú a navštevujú. Na Kedy.sk oceňujem:

  • Odpadá potreba vývoja vlastného uzavretého rezervačného online systému.
  • Kedy.sk je projektom Športujeme.sk.. Vďaka tomu má portál vysokú koncentráciu športujúcich ľudí od samého spustenia. Je to presne naša cieľová skupina. Pegas aktivity tak objavia aj úplne noví športovci a nič nás to nestojí.
  • Zákazník sa dozvie o akcii a hneď sa môže na event prihlásiť. Vidí, koľko je ešte voľných miest a rovnaké informácie vidíme aj my.
  • Odpadá problém s rezervovaním po telefóne a s otázkami, či je ešte voľné miesto. Všetko nájdu prehľadne na Kedy.sk
  • Kombinácia vlastného kontaktného adresára vedeného na Kedy.sk a rozdelenie na športy nám umožňuje lepšie cieliť aktivity našim zákazníkom
  • Pri vkladaní nového eventu je možné zvoliť, aby sa akcia zobrazila aj na našej Facebook stránke. Cez príspevok sa môžu ľudia na akciu prihlásiť. Oslovíme tak viac záujemcov a odpadá potreba dvojitého vkladania aj na Facebook.
  • Kedy.sk je zadarmo :)

Foto č.2 zdroj: thinkstock

Tags: