Kalendár bežeckých súťaží – Júl 06

VIII. Bežecká liga Nitra (7. Kolo)

1.7.2006 (sobota) Nitra park Sihoť Trať: 2 a 1 míľa, asfalt Kategórie: všetky Štart: 10:00 h, park Sihoť – letné kúpalisko Organizátor: BS NItra Informácie: Ing. Haluza, Jelenecká 2303/34, 949 01 Nitra, tel.: 037/651 65 22, 0903 169 385, E-mail: haluzama@stonline.sk Ing. Slávik, Považská 3, 949 12 Nitra, tel.: 0915 724 086  

XXIX. Špačinský trojuholník

1.7.2006 (sobota) Špačince Trať: 10 670 m, asfalt Kategórie: muži A,B,C,D ; ženy A, B štart: 17:00, reštaurácia Raketa Organizátor: Bežecký klu 2001 Špačince Informácie: Milan Vnenčák, tel.: 0905 156 197 Karol Čapkovič, tel.: 0905 362 664 Rekord: 0:32:45 1998 Pavol Klimeš, Ján Križák  

X. Falkušovská „sedmička“

1.7.2006 (sobota) Falkušová Trať: 7 km, lesná cesta Kategórie: muži – A,B,C; ženy – D,E štart: 14:00, OcÚ Falkušová Organizátor: OcÚ Falkušová, Tj Folkušová Informácie: Jaroslav Šavol, tel.: 0907 812 029 OcÚ Falkušová, p. Milan Sopóci, 038 42 Falkušová, tel.: 043/429 61 86, 0908 227 226, fax: 043/429 61 86 Rekord: 0:18:26 2000 Roman Albert  

XX. Imunská „15“

2.7.2006 (nedeľa) Šarišské Michaľany Trať: 14,4 km, asfalt Kategórie: všetky štart: 16:30, Šarišské Michaľany Organizátor: Klub rekreačného behu, IMUNA Pharm, Obecný úrad Šarišské Michaľany Informácie: RNDr. Božena Baranová, IMUNA – Š.M., tel.: 051/456 21 11, 0905 796 753, fax: 051/772 37 48, E-mail: baranova@imuna.sk Rekord: 0:44:23 1997 Jakubášek Jaroslav  

Beh sebaprekonávania

9.7.2006 (nedeľa) Bratislava Trať: 3 218 m, dlažba Kategórie: všetky Štart: 10:00 h, Kuchajdaava Organizátor: Sri Chinmony Marathon Team Informácie: Sri Chinmony Marathon Team, Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava p. Sáraz, tel.: 0908 380 776, p. Uličný, tel.: 0915 709 839  

XXVII. Stropkovská dvadsiatka

9.7.2006 (nedeľa) Stropkov Trať: 20 km, asfalt Kategórie: ženy, muži, veteráni štart: 11:00, v obci Tokajík pri pamätníku Organizátor: ŠK Tesla Stropkov, MsÚ Stropkov Informácie: Milan Fek, Kukučínova 898/6, 091 01 Stropkov, tel.: 054/742 37 12, 0908 362 904 Rekord: 1:03:11 1982 František Višnický  

XXXV. Žaškovský minimaratón

9.7.2006 (nedeľa) Žaškov Trať: 12,4 km, asfalt + lesný terén Kategórie: žiaci, dorast, muži, ženy štart: 15:00, Žaškov pri rieke Orava Organizátor: Obecný úrad Žaškov Informácie: Ing. Jaroslav Chmara, 027 21 Žaškov 65, tel.: 043/589 24 62, 0903 822 334 Obecný úrad Žaškov, tel.: 043/589 22 24, 043/582 23 30, fax.: 043/589 22 24, E-mail: ocu.zaskov@stonline.sk  

XXIX. Malý Štrbský maratón

9.7.2006 (nedeľa) Štrba Trať: 31 km, asfalt Kategórie: muži, do 49, do 59, do 69, nad 70; ženy, do 49, nad 50 štart: 9:30, Štrba – Kultúrny dom Organizátor: Organizačný výbor MŠM, obec Štrba Informácie: Jaroslav Chalúpka, OcÚ Štrba 188/67, tel.: 052/778 14 61-3, 0903/651 451, fax.: 052/778 14 60 Rekord: 1:40:06 1999 Orest Babjak  

VIII. Hámorská dvadsiatka

15.7.2006 (sobota) Remetské Hámre Trať: 20 km, asfalt Kategórie: všetky štart: 10:00, Obecný úrad Remetské Hámre Organizátor: Obecný úrad Remetské Hámre Informácie: Ing. Eva Landová, 072 41 Remetské Hámre 72, tel.: 056/659 52 36, E-mail: remetskehamre@stonline.sk Mgr. Ernest Exenberger, 072 41 Remetské Hámre 136, tel.: 056/659 53 91, 0903 146 665 Rekord: 1:04:07 2003 Ali Ezayedi  

V. Beh do vrchu Fačkov – Kľak

15.7.2006 (sobota) Fačkov Trať: 6,4 km, asfalt + horský terén Kategórie: podľa Slovenského pohára v behu do vrchu štart: 11:00, Fačkov – Základná škola Organizátor: Klub rekreačných bežcov „Kľak“, OcÚ Fačkov Informácie: Jozef Bielik, 013 16 Fačkov 79, tel.: 041/549 12 40, 0908 510 592 Pavol Klinec, Fačkov 210, tel.: 041/549 11 42, 0905 928 940 Rekord: M 0:38:19 2004 Urbanovský Martin  

XI. Bančanská desiatka

16.7.2006 (nedeľa) Banské Trať: 10 km, asfalt Kategórie: všetky štart: 12:00 – detké kategórie o 14:00 muži, ženy, pred Kultúrnym domom Organizátor: Športový klub Banské, Obecný úrad Banské Informácie: Michal Ivančo, Banské 324, 094 12 Vranov nad Topľou, tel.: 057/449 01 72, 0905 567 361, E-mail: michalivanco@post.sk Mgr. Jaroslav Gere, tel.: 0903 653 022 Rekord: 0:30:34 1998 Ali Ezaedi  

VII. Beh zvrchovanosti

16.7.2006 (nedeľa) Chrenovec – Brusno Trať: 8 350 km, asfalt Kategórie: žiaci – do 15 rokov, muži – do 39,40-49,50 a viac; ženy štart: 17:00, ZŠ Gašpara Drozda Organizátor: OcÚ Chrenovec – Brusno Informácie: Tibor Trgiňa, 972 32 Chrenovec – Brusno 494, tel.: 046/547 14 20, 0905 316 703 Ľubomír Madaj, Jalovská 123/A, 972 31 Ráztočno, tel.: 046/547 02 41 Rekord: M 0:28:25 2002 Martin Arbet Ž 0:36:19 2001 Eva Budinská  

XIII. Drieňovský okruh

20.7.2006 (štvrtok) Banská Štiavnica Trať: 6 km, asfalt Kategórie: všetky štart: 17:00, sídlisko Drieňová – Banská Štiavnica Organizátor: mesto B. Štiavnica, ZŠ J. Kollára Informácie: Daniel Matis, Poľovnícka 4, 969 01 B. Štiavnica, tel.: 0907 647 362 Rekord: 0:18:10 1994 Róbert Petro  

I.Beh do vrchu Krompachy – plejsy

22.7.2006 (sobota) Krompachy Trať: 8 km, asfalt Kategórie: muži, ženy, veteráni štart: 15:30, Mestský úrad Krompachy Organizátor: TDM klub Krompachy Informácie: Ing. Imrich Holečko, Lorencova 10, 053 42 Krompachy, tel.: 0907 923 749 Martin Holečko, tel.: 0905 105 769  

III. Extrem – maratón

29.7.2006 (sobota) Košice Trať: maratón, asfalt Kategórie: muži, ženy štart: 8:00, Lesopark – sídlisko Dargovských hrdinov Organizátor: Bežecký klub 05-Furča Informácie: Zdeňek Bohunek tajomník pretekov, tel.: 0904 246 060  

VI. Memoriál vpd. Jána Laktiša

29.7.2006 (sobota) Sklabiná Trať: 10,6 km, asfalt Kategórie: muži – A,B,C,D,E; ženy – F,G,H štart: 11:00, Obecný úrad Sklabiná Organizátor: Obecný úrad Sklabiná Informácie: ObÚ Sklabina, Irena Guttenová, tel.: 047/489 31 86, 0905 418 475, fax.: 047/489 31 86, E-mail: ousklabina@stonline.sk Rekord: 0:33:12 2002 Križák Ján  

XXII. Horský kros Pruské – Vršatec

30.7.2006 (nedeľa) Dubnica nad Váhom Trať: 9 km, terén, prevýšenie 534 m Kategórie: všetky štart: 10:00, námestie v Pruskom Organizátor: Jogging klub, Dubnica nad Váhom, P.O.BOX 30, tel.: 0905 302 268  

XIII. Beh bratstva na Veľkú Javorinu

30.7.2006 (nedeľa) Veľká Javorina Trať: 9 160 m, asfalt, prevýšenie 590 m Kategórie: určí SBS štart: 11:00, Lubina, časť Miškech dedinka Organizátor: Klub považského maratónu, Odborárska 1, 915 01 Nové Mesto/Váhom Informácie: Mgr. Eduard Predinský, Odborárska 1, 915 01 Nové Mesto/Váhom, tel.: 032/771 10 13, 0908 731 335, E-mail: kpm@kpm.sk Mgr. Karol Tóth, A. Sládkoviča 2099/7, 915 01 Nové Mesto/Váhom, tel.: 032/774 59 21, 0915 047 307, E-mail: Toth.Karol@nm.vs.sk  

I. Laborecká „12“

30.7.2006 (nedeľa) Strážske Trať: 12 km, asfalt Kategórie: muži – do 39, 40-49, 50-59, 60-69, 70 a viac,; ženy – do 40, 40 a viac štart: 11:00, pred budovou Park Pub, mestský park Strážske Organizátor: MBO Strážske, Park PUB a obec Staréhom Informácie: Vladislav Lipovský, Komenského 669, 072 22 Strážske, tel.:056/647 71 72, 0905 517 610, 0908 543 321

Foto zdroj: thinkstock

Deivo, pre telocvikárov, ktorým záleží

Sport-Thieme Podlahové značky v tvare chodidla 22cm Farba: Červená

3,40 €

Sport-Thieme Podlahové značky v tvare chodidla 22cm Farba: Červená Kúpiť

Plastová prekážka Výška: 40cm

7,50 €

Plastová prekážka Výška: 40cm Kúpiť

Sport-Thieme Penový lietajúci tanier Farba: Červená

7,20 €

Sport-Thieme Penový lietajúci tanier Farba: Červená Kúpiť