2. ročník Behu nočnou Šaľou – pozvánka

2. ročník Behu nočnou Šaľou - pozvánka

Do Behu nočnou Šaľou ostáva len niečo vyše mesiaca. V minulom roku sa behu zúčastnilo viac ako 330 pretekárov. Organizátori očakávajú, že v tomto roku sa počet účastníkov ešte zvýši.

Registrácia je spustená od polovice júla. Bežecké topánky si môže obuť ktokoľvek, Beh nočnou Šaľou je pre všetkých. Cieľom je spojiť šport, zábavu a skvelú atmosféru z pretekov.

2. ročník Behu nočnou Šaľou odštartuje 20. septembra. Štart pretekov bude o 19.00 hodine na Námestí Sv. Trojice pred Mestským úradom v Šali, kde bude aj konečná cieľová rovina.

Druhý ročník pretekov prinesie aj niekoľko noviniek. Zmena nastala v navýšení trate z vlaňajších 5,7 kilometra na 7,3 kilometra. Podujatie sa zároveň prenesie do celého mesta – bežať sa bude okrem centra mesta aj cez most spájajúci Šaľu s mestskou časťou Veča. Organizátori tak vyhoveli ohlasom a nápadom bežcov z minulého roka. Podrobnú mapu trate pretekov môžu záujemcovia nájsť na webovej stránke www.behnocnousalou.sk

Registrácia pretekárov je už spustená. Online prihlasovanie bude prebiehať do 16. septembra. Beh nočnou Šaľou ponúka zvýhodnené štartovné vo výške 5 EUR pre prvých 1000 prihlásených bežcov s riadne zaplateným štartovným na číslo účtu. Pre ďalších 500 prihlásených na mieste pretekov dňa 19.09.2014 a dňa 20.09.2014 bude výška štartovného 7,- EUR.

Mapa 2. ročníka Behu nočnou Šaľou

2. ročník Behu nočnou Šaľou - pozvánka