Víkendový dvojboj vo Vysokých Tatrách – pozvánka

Srdečne vás pozývame na víkendový Dvojboj, ktorý sa uskutoční v septembri, v dňoch 20.9. – 21.9. 2014 vo Vysokých Tatrách. Svoje sily si budete môcť otestovať v kombinácii dvoch disciplín počas dvoch dní.

Beh na Tatry Running Tour je zážitok

V sobotu 20.9. to bude 8 km dlhý trailový beh zo Štrbského na Popradské pleso (Memorál Pavla Antala) a v nedeľu 21.9. horská cykločasovka na trase z Tatranskej Štrby na Štrbské Pleso v dĺžke 10km. Jednotlivé disciplíny budú vyhodnotené samostatne v rámci vypísaných kategórií a v dvojboji budú ocenení traja najlepší pretekári v kategóriách muži/ženy podľa súčtu časov.

Pre záujemcov o účasť na cykločasovke je možnosť zapožičania bicykla cez INTERSPORT RENT Štrbské Pleso za špeciálnu zvýhodnenú cenu (6€/deň – rezervácia nutná)

Memoriál Pavla Antala

Memoriál Pavla Antala oslávi tento rok okrúhle jubileum a ako správny oslávenec pripravuje pre Vás na 20.9. 2014 špeciálnu bežeckú oslavu. Na čo sa môžete tešiť?

Okrem parádnej trasy spájajúcej dve prekrásne tatranské jazerá aj na výnimočnú štedrosť oslávenca. Tento ročník budú pripravené finančné prémie pre viac ako 60 účastníkov (!!!). Budeme odmeňovať vždy 5 najlepších bežcov/bežkýň v jednotlivých kategóriách, ktoré sú pre jubilejný ročník odstupňované po 5 rokoch. Na prázdno neobídu ani tí, ktorým sa nepodarí umiestnenie medzi najlepšími.

Každý, kto dobehne do cieľa, obdrží ako spomienku na jubilejný ročník pretekov značkovú polokošeľu talianskej firmy CMP Campagnolo z funkčného materiálu v cene vysoko presahujúcej štartovné. Pripravené sú aj špeciálne prémie a nebude chýbať tombola. Memoriál Pavla Antala bude tentokrát aj súčasťou víkendového dvojboja, pokiaľ sa ho chcete zúčastniť, nezabudnite sa prihlásiť aj na cykločasovku, ktorá sa uskutoční o deň neskôr. A to ešte nie je všetko…nechajte sa prekvapiť.

Horská cyklistická časovka Tatranská Štrba – Štrbské Pleso

Populárna horská cyklistická časovka jednotlivcov na trase Tatranská Štrba – Štrbské Pleso sa uskutoční 21.9. 2014. Štartuje sa od koliby nášho úspešného biatlonového reprezentanta a olympijského medailistu Pavla Hurajta v Tatranskej Štrbe. Pretekári zdolávajú na 10 km dlhej trati prevýšenie 430m. Cieľ je na Štrbskom Plese v nadmorskej výške 1350m.

Foto zdroj: thinkstock