Vianočný beh 2012 – pozvánka

Štartovné 0,- € !

Na mieste prezentácie už nie je možné prihlásiť sa!!

Uzávierka prihlasovania Vianočný beh v pondelok 17. decembra 2012!!!

Vianočný beh 11. ročník

Vianočný beh 11. ročník

Záverečné informácie k Vianočnému behu a zimnému plávaniu zverejníme, prípadne pošleme emailom prihláseným športovcom najneskôr v utorok 18. decembra 2012.

Mesto Žilina Vás pozýva na 11. ročník Vianočného behu, ktorý sa uskutoční v sobotu 22.decembra 2012 na Vodnom diele Žilina.

Výkonnostní ale aj rekreační bežci si môžu vyskúšať trať, ktorá im najviac vyhovuje a to od 1 km až po maratón. Sprievodnou akciou podujatia bude zimné plávanie Klubu otužilcov a priateľov zimného plávania Tučniaky prípadne aj nečlenov – otužilcov.

Pre každého vopred prihláseného účastníka je pripravená vianočná kapustnica.

Prihlásenie sa na preteky:

Prihlasovací formulár

Ako sa dostať ku štartu?

Autom:

zo Smeru Martin, odbočiť pri príjazde do Žiliny(bývalý monument kosák, kladivo) vpravo na smer Rosinky, Rosina a na prvej križovatke po cca 200 metroch odbočiť vpravo a následne po 100 metroch opäť vpravo ostatné smery, smer Martin, odbočiť na Celulózku alebo Rosinky, Rosina vľavo pod mostom následne po cca 400 metroch opäť vľavo.

Autobusom MHD:

Autobus so železničnej stanici číslo 24, vystúpiť zastávka Pri Celulózke (odtiaľ cca 300 metrov do priestoru štartu) Odchod zastávka Železničná stanica Cesta trvá cca 9 minút