Veľká cena Dubnice 2014 – výsledky, fotky, video

V sobotu 27.09. sa v Dubnici konal okrúhly 20. ročník tejto pohárovej súťaže. Pretekalo sa v juniorských kategóriách fitness, bodyfitness, bikiny fitness, klasická kulturistika a kulturistika. Podujatie bolo pre našich juniorov nominačkou na MS v Mexiku. Nominovaní športovci sú vo výsledkoch hrubým písmom.

Galéria obrázkov:

Fitness Juniorky Open

Fitness Juniorky Open - Dubnica 2014 - 4
Fitness Juniorky Open - Dubnica 2014
« 2 z 30 »

Bodyfitness Juniorky Open

Bodyfitness Juniorky Open - Dubnica 2014 - 3
Bodyfitness Juniorky Open - Dubnica 2014
« 1 z 21 »

Bikiny Fitness Open

Bikiny Juniorky Open - Dubnica 2014 - 3
Bikiny Juniorky Open - Dubnica 2014
« 1 z 145 »

Klasická kulturistika Juniori Open

Klasická kulturistika Juniori Open - Dubnica 2014 - 4
Klasická kulturistika Juniori Open - Dubnica 2014
« 2 z 119 »

Kulturistika Juniori Open

Kulturistika Juniori Open - Dubnica 2014 - 3
Kulturistika Juniori Open - Dubnica 2014
« 1 z 44 »

 Fitness Juniorky Open

fitness juniorky open Dubnica 2014

Voľné zostavy – Video

1. č 23 – Dominika Multáňová, VTJ Technika L. Mikuláš 2. č 30 – Tatiana Kožuchová, B-Star Zvolen 3. č 27 – Eva Baníková, GTK Žilina 4. č 26 – Kateřina Seidlová, TŠK Fresh Zvolen 5. č 21 – Natália Ďarmatiová, TŠK Fresh Zvolen

Bodyfitness Juniorky Open

bodyfitness juniorky open Dubnica 2014

1. č 24 – Nikola Hincová, Naytilus BB klub Moldava 2. č 22 – Adriana Sojková, FC Power Gym Detva 3. č 2 – Romana Rušinová, VTJ Technika L. Mikuláš

Bikiny Fitness Open

bikiny juniorky open Dubnica 2014

1. č 3 – Veronika Guľášová, Veterinary BBC Košice 2. č 17 – Erika Kandráčová, Veterinary BBC Košice 3. č 15 – Olívia Čambalová, Xfit Iveta Nitra 4. č 1 – Denisa Knaperková, ŠK Fit Max Námestovo 5. č 18 – Monika Vrecková, North gym Prievidza 6. č 7 – Vanessa Hrubovčáková, Mozolani The Fitness Authority 7. č 4 – Mária Staňová, X-Fit Dubnica nan Váhom 8. č 12 – Silvia Bohunická, Fortuna Trnava 9. č 14 – Renáta Szabóová, VTJ Technika L. Mikuláš 10. č 8 – Dagmar Jamrichová, Power Body Topoľčany 11. č 5 – Linda Kučmová, Power Body Topoľčany 12. č 10 – Romana Balážová, ŠK Slávia Bratislava 13. č 9 – Linda Kučerová, Olympic FC Dubnica nan Váhom 14. č 13 – Adriana Kunová, Power Body Topoľčany 15. č 6 – Laura Hanuláková, Fortuna Trnava 16. č 11 – Mária Fabičovicová, Olympic FC Dubnica nan Váhom 17. č 16 – Veronika Pihíková, Power Body Topoľčany 18. č  – Lucia Žuffová, Fortuna Trnava

Klasická kulturistika Juniori Open

klasická kulturistika juniori open Dubnica 2014

Voľné zostavy – Video

1. č 33 – Erik Halaška, VTJ Technika L. Mikuláš 2. č 39 – Baton Murati, KŠK mesta St. Ľubovňa 3. č 31 – Marián Žofaj, ŠK Fit Max Námestovo 4. č 32 – Jakub Vilímek, TJ Strojár Malacky 5. č 35 – Marek Botka, ŠK All Stars Šurany 6. č 34 – Matúš Lipták, Galaxy 2 poprad 7. č 40 – Jozef Tešík, Pro Gym P. Bystrica 8. č 38 – Michal kališ, VTJ Technika L. Mikuláš 9. č 25 – Daniel Lipták, Galaxy 2 Poprad 10. č 37 – Lukáš Horváth, Fitnessland Bratislava 11. č 36 – Samueal Belanský, Veterinary BBC Košice

Kulturistika Juniori Open

kulturistika juniori open Dubnica 2014

Voľné zostavy – Video

1. č 49 – Dávid Oravec, Galaxy 2 Poprad 2. č 44 – Igor Liška, Olympic FC Dubnica nan Váhom 3. č 28 – Tomáš Rajnoha, Fitness Sásová B. Bystrica 4. č 43 – Patrik Tomaškovič, Galaxy 2 Poprad 5. č 47 – Marek Pribul, Olympic FC Dubnica nad Váhom 6. č 41 – Patrik Petrakovič, Fit Centrum P+D Jarábek Trenčín