Stupava Trophy 2013 – pozvánka

Stupava Trophy 2013

Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism a Bratislava Tourist Board Vás pozýva na 11. ročník športovo-kultúrneho podujatia STUPAVA TROPHY 2013. Bratislavský kraj je so svojou rozlohou 2.053 km2 najmenším krajom Slovenskej republiky, napriek tomu tu nájdete až 40 rôznych cyklotrás s celkovou dĺžkou viac ako 700 km. Náš región poskytuje horským cyklistom a XC bežcom rozsiahle trasy v malebnom prostredí pohoria Malé Karpaty, ktoré svojou krásou očaria srdce každého hobby bajkera a bežca. Návštevníci iste ocenia výhodné možnosti ubytovania a množstvo gastronomických prevádzok aj s regionálnymi špecialitami. V jedinečnom prostredí Bratislavského regiónu sa konajú najznámejšie slovenské preteky pre hobby športovcov.

S viac ako 1.270 účastníkmi z 10 krajín je STUPAVA TROPHY najväčším MTB maratónom v Slovenskej republike. STUPAVA TROPHY ponúka účastníkom 69 športových kategórii, 207 ocenených si z Bratislavského kraja odnesie domov vybojovanú trofej. Bajkeri si môžu vybrať spomedzi štyroch rôzne dlhých a kvalitne pripravených trás. Svoje miesto si v Stupave nájdu aj jednokolkári. Pre juniorských a detských cyklistov budú pripravené dve špeciálne trate. Pre XC bežcov bude pripravený špičkový 17 km pretek v krásnom lesnom teréne. Okrem samotného preteku čaká na účastníkov areál maratónskej dedinky ( s rozlohou 20.000 m2) a v nej program, ktorý sa postará o jedinečné chvíle prežité v Bratislavskom kraji na Slovensku. Návštevníci sa môžu tešiť na divácky atraktívne miesta, výlety vrtuľníkom, slávnostný stan, disko a Expo zónu. Akcia sa koná pod záštitou predsedu Bratislavského samosprávneho kraja, pána Pavla Freša a pod záštitou organizácie Bratislavského regionálneho turizmu.

SOBOTA: A – 105 km MTB Prevýšenie: 2950 výškových metrov Štartovné: 15,- € / 20,- € / 25, -€

B – 76 km MTB Prevýšenie: 2000 výškových metrov Štartovné: 15,- € / 20,- € / 25, -€

C – 42 km MTB Prevýšenie: 1100 výškových metrov Štartovné: 15,- € / 20,- € / 25, -€

D – 25 km MTB Prevýšenie: 600 výškových metrov Štartovné: 15,- € / 20,- € / 25, -€

E – 15 km JEDNOKOLKY Prevýšenie: 350 výškových metrov Štartovné: 15,- € / 20,- € / 25, -€

NEDEĽA: F – 3,2 km JUNIOR TROPHY (od 9 do 14 rokov) Štartovné: 3,- € / 5,- € / 7, -€

G – 0,707 km DETSKÝ CYKLOMARATÓNIK (od 2 do 8 rokov) Štartovné: 2,- €

H – 17 km XC – BEH Prevýšenie: 350 výškových metrov Štartovné: 13,- € / 16,- € / 19, -€

Trasa C má tri štartové vlny, ktoré štartujú po desiatich minútach. Štartovú vlnu je možné si zvoliť v on-line registračnom formulári.

Zvolená dĺžka trasy je záväzná. Zmeny sú možné bez poplatku, najneskôr 30 minút do štartu jednotlivého preteku. Účastníci štartujú bez cieľového limitu. Podujatie nemá limity účastníkov pre všetky kategórie.

Prihlásenie: Na preteky sa môžete prihlásiť cez on-line registráciu do 25.7.2013, 23:59 hod. Po on-line registrácii je nutné si prihlášku vytlačiť a priniesť so sebou na prezentáciu. Každý účastník sa musí prezentovať osobne.

Bankové spojenie Slovensko: TATRA BANKA Číslo účtu: 262 307 6182 /1100 IBAN: SK90 1100 0000 0026 2307 6182 SWIFT / BIC:  TATRSKBX Ako variabilný symbol použite registračné číslo, ktoré Vám bolo pridelené pri registrácii (je uvedené na prihláške, ako aj v zozname prihlásených účastníkov). V cene štartovného je (platí len pre MTB a XC – BEH): Každý účastník získa štartové číslo, merací čip, pamätné tričko, tyčinku PowerBar, promo vzorku PERWOLL Sport&Active od firmy HENKEL, promo balenie CYKLO STAR, DVD z maratónu (bude vyhotovené cca tri mesiace po uskutočnení podujatia). Občerstvenie na trati (platí len pre MTB a XC – BEH): Melóny, banány, horalky, koláče, soľ, športový nápoj GATORADE, pitná voda, nealko pivo BIRELL. Občerstvenie v cieli (platí len pre MTB a XC – BEH): Guláš, rizoto, pitná voda, 0.5L športový nápoj GATORADE, alebo pivo BIRELL. Odpadky je možné odhadzovať len na občerstvovacích staniciach GATORADE, ktoré sú v propozíciách vyznačené na mape. Umývanie a strážené parkovanie bicyklov, sprchy, úschovňa osobných vecí: Pre MTB pretekárov bude k dispozícii 16 špičkových umývacích boxov CYKLO STAR a ZDARMA bude pripravené strážené parkovisko bicyklov. Pre pretekárov MTB a XC BEH-u budú pripravené oddelené sprchy a úschovňa batožiny. Ubytovanie: Účastníkom, ktorí privítajú v Bratislavskom samosprávnom kraji možnosť prenocovania v období pred a počas konania STUPAVA TROPHY, dávame do pozornosti našich partnerov, ktorí okrem iného poskytujú ubytovacie a stravovacie služby. Naši partneri pre Vás pripravili výhodnejšie ponuky na služby, než bežne počas roka poskytujú.

Účastník STUPAVA TROPHY si môže uplatniť zľavu na ubytovaní a na prípadných iných službách, ktoré náš partner ponúka na svojej webovej stránke. Na tento účel musí mať cyklista pripravené registračné tlačivo zo STUPAVA TROPHY a občiansky preukaz, ktorými sa na recepcii preukáže.

Preteky sa konajú za každého počasia. Organizátor pretekov si vyhradzuje právo zmeny programu vo všetkých bodoch týchto propozícii.

Organizátor: Občianske Združenie MARATÓN STUPAVA, Bratislavský samosprávny kraj, Slovenská republika, región strednej Európy. V prípade nejasností nás kontaktujte vo všetkých jazykoch: Pavol Grujbar, palo@stupavskymaraton.sk

Viac informácii na www.stupavskymaraton.sk (SK, EN, DE, HU, PL jazyku)

Deivo, pre telocvikárov, ktorým záleží

Vozík pre florbalové hokejky

248,00 €

Vozík pre florbalové hokejky Kúpiť

Sport-Thieme štartovacie bloky Super

199,00 €

Sport-Thieme štartovacie bloky Super Kúpiť

Sport-Thieme zrnkové vrecká s úložným vakom Variant: Plastový granulát (dá sa prať)

107,00 €

Sport-Thieme zrnkové vrecká s úložným vakom Variant: Plastový granulát (dá sa prať) Kúpiť