Schudnite raz a navždy zmenou…

Jeseň je pre zmenu nášho nezdravého spôsobu života ideálna. Kým v lete chodievame na rôzne all inclusive dovolenky a organizujeme jednu grilovačku za druhou, nemávame potrebu žiť a stravovať sa zdravo. Z druhej strany pomaly, ale isto prichádzajú vianočné sviatky, kedy ako všetci dobre vieme, určite zdravú stravu nebudeme konzumovať. Využite teda tento medzičas, ktorý je pre zmenu Vášho životného štýlu najideálnejší.

Zdravoschudnut.sk

Mnohí z Vás športujú, čo je nepochybne veľkým plusom pri dodržiavaní zdravého života. Čiže už máte jednu veľmi dôležitú súčasť zdravého životného štýlu zaužívanú. Z druhej strany mnohí z nás nevedia ako schudnúť zdravo, pritom nehladovať a zároveň po ukončení akejkoľvek diéty zostať pri zredukovaných kilách.

Cieľom Vášho snaženia o dokonalú postavu by teda nemalo byť iba pravidelné športovanie, ale aj pravidelné a zdravé stravovanie. Chudnutie určite nemá byť cieľom, ale prostriedkom ako sa k tejto dokonalej postave dostať. Vašim cieľom musí byť snaha o zmenu nezdravých návykov k vyváženej pestrej strave a pravidelnému pohybu.

Možno patríte k odporcom diétnych programov, možno ste viacerými aj prešli. Či už tak alebo onak, ak neviete schudnúť iba úpravou stravy a pravidelným športovaním, je diéta jednou z mála metód, ktoré môžete využiť a priblížiť sa k svojmu cieľu. Keď už rozmýšľate nad diétou, určite si ju dobre preštudujte pred tým než sa na ňu dáte. Tých efektívnych redukčných programov nie je veľa, no nájsť tú správnu môže byť ťažšie. Treba brať do úvahy, že väčšina diét je koncipovaná tak, aby splnila primárny cieľ a to rýchle chudnutie. Čo z jednej strany splní účel, ale ten druhotný, ale dôležitejší cieľ už väčšina nerieši. Tým je zmena. Zmena Vašich stravovacích a životných návykov. Bez nich nebude žiadna Vaša snaha odmenená trvalým úspechom. Ak diéta, ktorú si vyberiete spĺňa tieto dve kritériá tak máte na 50% vyhraté. Pridajte príjemnú chuť produktov, redukciu bez nervozity a monotónnosti s odborným vedením počas celej premeny a už ste len zopár krokov k trvalému úspechu.

Chudnúť musíte postupne a takisto sa postupne musíte naučiť zdravo žiť. Ak rýchlo schudnete, rýchlo aj priberiete, lebo sa vo Vás nič nezmení.

Jednou z mála typov diét, ktoré reálne dosahujú dlhodobé výsledky sú nepochybne proteínové diéty. Tie sú koncipované do viacerých fáz, v ktorých je nielen snaha zredukovať, ale aj zmeniť práve stravovanie a životosprávu. Ale nie všetky sú aj chutné a mnohé z nich chutia ako z prášku. Napríklad proteínová diéta PROTISSIMO však ponúka nielen príjemnú redukciu hmotnosti pod odborným dohľadom, ale aj chutné jedlá v širokej ponuke od výmyslu sveta. Pritom príprava jedál je jednoduchá a zvládne ju každý v priebehu niekoľkých minút bez počítania kalórií či namáhavého váženia. Postupné nahrádzanie jedál PROTISSIMO klasickými zdravými potravinami potom eliminuje úplne JOJO efekt. Keď redukčný program ukončíte, budete mať osvojené zdravé návyky a zdravý spôsob stravovania. A presne tento výsledok by mal byť Vašim cieľom. Ak si uchováte pravidelné športovanie, tak už sa nikdy nebudete musieť obávať z priberania a nadváhy či obezity. V prípade, že Vás PROTISSIMO oslovilo a chcete sa o ňom dozvedieť viac, stačí navštíviť stránku www.zdravoschudnut.sk, prípadne ich blog o chudnutí, na ktorom nájdete všetky potrebné informácie a aj návody a tipy ako zdravo žiť a nepriberať.