Rozvrh pre každého organizátora na Kedy.sk ZADARMO

Predstavujeme nový projekt Kedy.sk

Najmladší člen rodiny Športujeme.sk – Kedy.sk sa neustále vyvíja a rozrastá. Na základe podnetov od majiteľov fitnesscentier a iných organizátorov pribúdajú užitočné vylepšenia. V týchto dňoch pribudlo kľúčové rozšírenie – Rozvrh. Ten ocenia športovci, ale aj organizátori viacerých športových aktivít.

Ak organizujete väčšie množstvo akcií, prehľadnosť sa stráca. Je nevyhnutné mať pre klientov usporiadané akcie v kalendári. Rozvrh na Kedy.sk prináša pre organizátorov prehľadný mesačný a týždenný rozvrh. V čom spočívajú jeho výhody?

Rozvrh len pre jedného organizátora

Ak ste organizátor, rozvrh je len a len pre Vás. Žiadny iný usporiadateľ športových eventov v ňom nebude zobrazený. Športovci (Vaši klienti) tak dostanú ucelenú a prehľadnú formu športových aktivít, ktoré im ponúkate.

Rovnaký rozvrh aj na webe organizátora

Je nepísané pravidlo, že nech ste fitnesscentrum alebo organizujete športové akcie, na Vašom oficiálnom webe nesmie chýbať rozvrh. O ten sa však treba starať, dopĺňať ho a meniť. Rozvrh z Kedy.sk toto rieši.

– Rozvrh sa generuje plne automaticky na základe Vami vložených udalostí. Ak akciu presuniete alebo zrušíte, ihneď sa to premietne aj do celkového rozvrhu. O rozvrh sa tak netreba už starať.

– Cez jednoduchý dvojriadkový kód si organizátor môže vložiť rovnaký kalendár aj k sebe na web. Získa tým vždy aktuálny a jednotný rozvrh kdekoľvek. Príkladom je rozvrh bratislavského organizátora Sporthouse, ktorý nájdete nižšie. Stáli zákazníci sa tak môžu na akcie prihlasovať cez rozvrh z oficiálneho webu fitka a noví športovci cez Kedy.sk

Poznámka: Rozvrh pre vloženie na externý web vyžaduje šírku 608 pixlov. Keďže článkový stĺpec na Športujeme.sk má o pár pixlov menej, zobrazuje sa aj posuvník. Verím však, že pre názornosť postačí :)

Tags: