Nové Športujeme je tu

S radosťou predstavujem čitateľom športujeme.sk v novom šate. Nejde však len o zmenu dizajnu, ale predovšetkým o rozšírenie funkcií, ktoré vám pobyt na našej stránke spríjemnia. Dizajn, ktorý web využíval doposiaľ, sa páčil a čitatelia ho dobre prijali. Má už však viac než 2 roky, čo je na internete veľmi dlhé obdobie. Za ten čas pribudlo veľa nových funkcii a námetov, čo zlepšiť. Bez väčšej zmeny to už nešlo.

Nové Športujeme je tu

Okrem viditeľných zmien server zaznamenal aj zmeny, ktoré si asi nevšimnete. Pre čitateľov to však prinesie zlepšenie súčasných vlastností serveru a pridávanie nových funkcií.

Keďže si vážime našich čitateľov, rád by som Vás požiadal o Váš názor. Môžete ho pridať sem pod článok, alebo ešte lepšie v samostatnej téme do fóra. Ak aj nemáte čo napísať, môžete zahlasovať aspoň v ankete ;)

Keďže nič nové sa nerodí dokonalé, hľadanie a ladenie drobných chýb a dokončovanie úprav ešte chvíľu potrvá. Chcem Vás preto poprosiť o trpezlivosť a toleranciu. Ak nájdete chyby, nenechávajte si to pre seba a pomôžte nám športujeme.sk odladiť tak, aby ste sa sem radi vracali.

Deivo, pre telocvikárov, ktorým záleží

Rhythmo sada – dvojité stuhy

26,00 €

Rhythmo sada – dvojité stuhy Kúpiť

Pedalo Chodúle Dĺžka: 150 cm

65,00 €

Pedalo Chodúle Dĺžka: 150 cm Kúpiť

Detský skákací vak s ušami Veľkosť: 80 cm

33,90 €

Detský skákací vak s ušami Veľkosť: 80 cm Kúpiť