Night Run 2016 v Nitre a po prvý krát aj v Šamoríne

plagát Night Run Nitra 2016

Seriál nočných behov „Night Run 2016“ sa opäť predstaví aj na Slovensku, tento rok svoje čelovky rozsvietia bežci v Nitre a prvýkrát v Šamoríne.
Po úspešnom prvom ročníku nitrianskeho Night Run-u sa podujatie v meste kráľa Svätopluka zopakuje. Vďaka spojeniu s podujatím Chodecká Nitra sa Nitrania a návštevníci mesta môžu tešiť 30. septembra 2016 na bohatý športový a kultúrny program. V Šamoríne otvorí bežcom svoje brány X-bionic sphere 22.októbra 2016. Nadšenci behu si na krásnych tratiach určite prídu na svoje.
Obe bežecké podujatia v hlavných kategóriách pre dospelých ponúknu trate v dĺžke 5 a 10km. Kratšia verzia Night Runu na 5km má nového charitatívneho partnera a nesie názov Avon beh. Beh je venovaný podpore boja proti rakovine prsníka. Všetkých, ktorým nie sú ľahostajné osudy ľudí a ich rodín postihnutých touto zákernou chorobou, radi uvidíme na štarte tohto charitatívneho behu, z ktorého 3€ zo zaplateného štartovného poputujú na projekty Avon boja proti rakovine.
Pre najmenších je pripravená fun zóna, ale i súťažné behy Kids Cup. Decká si vyskúšajú atmosféru ozajstných pretekov, môžu zabojovať o medailové pozície a stáť na „bedni“.
Podujatie Night Run je spojením dobrej veci so zábavou, snahou organizátorov podporovať zdravý životný štýl.
Veríme, že si nájde svojich stálych priaznivcov.

Organizačný tím Slovakman, s.r.o.
Kontakt: event@slovakman.sk,
informácie a registrácia: www.mynightrun.com