MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

Túto sobotu sa vo Zvolene uskutočnili Majstrovstva SR asociácie SAKFST vo fitness detí a v kulturistike a fitness dorastu. V dnešnom článku nájdete kompletné výsledky a fotky víťazov.

Fitness do 163 cm

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

Umiest. / Štart číslo / Meno / Oddiel 1, – 102 Kožuchová Tatiana, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 2, – 105 Lisziová Vanessa, Gymgolklub Nitra 3, – 99 Kubovčíková Michaela, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 4, – 86 Krafčíková Dominika, Galaxy 2 Poprad 5, – 95 Dolinská Stanislava, KŠKM Stará Ľubovňa 6, – 100 Ďarmatiová Natália, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

Fitness nad 163 cm

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 103 Halgašová Zdenka 2, – 101 Novodomská Elisa, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 3, – 104 Lenka Kotruchová , TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 4, – 96 Straková Petra, Fitness Gabrhel Trenčín

Fitness dorastenci

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 109 Škultéty Matej, Pen-Gym Bratislava 2, – 107 Wislocki Maroš, KŠKM Stará Ľubovňa 3, – 110 Plavnický Matej, KŠKM Stará Ľubovňa

Kulturistika dorast do 65 kg

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 118 Dávid Cap, SK D.A FIT – Klub Leles 2, – 113 Fitus Christian, SK D.A FIT – Klub Leles 3, – 114 Krupinský Dávid, Rolinec Klub Spišská Nová Ves 4, – 116 Jakub Sečanský, Olimpic Dubnica nad Váhom 5, – 115 Dolinský Viliam, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 6, – 112 Alex Barabás, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 7, – 117 Jaroslav Ondruš, Olimpic Dubnica nad Váhom

Kulturistika dorast do 75 kg

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 130 Čapucha Róbert, Rimavská Sobota 2, – 132 Regec Denis, Relax Club 34 Nitra 3, – 131 Radič Vojtech, Fitnesclub 34 Nitra 4, – 135 Vančura Šimon, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 5, – 125 Sivák Martin, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 6, – 123 Regec Tomáš, Budo & Fitness gym Spišská 7, – 143 Daniel Dubinský, Power Sport ATU Košice 8, – 127 Smolíček Maroš, Fitnesscentrum P+D Jarábek 9, – 133 Porada Lukáš, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 10, – 126 Píry Tomáš, Power Body Topoľčany 11, – 129 Petrgalovič Patrik, Fitnesscentrum P+D Jarábek 12, – 128 Pavličkovský Martin, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 13, – 134 Gracík Miloš, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 14, – 121 Mega Michal, Body Junior Club Revúca

Kulturistika dorast nad 75 kg

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 141 Šága Dávid, David Gym Aréna R. Sobota 2, – 144 Žulko Ján, VTJ Technika Liptovský Mikuláš 3, – 138 Šoška Sebastián, Mozolani Trainings Žilina 4, – 142 Kostelný Andrej, Fitnesscentrum P+D Jarábek 5, – 139 Durdík Adrián, Olimpic Fitness Dubnica 6, – 137 Mácsik Peter, All Stars Slovakia Šurany 7, – 136 Poliak Peter, Body Junior Club Revúca

Deti do 7 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

Umiest. / Štart číslo / Meno / Oddiel 1, – 7 Gondová Margarétka, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 2, – 4 Šulterová Petra, Gymgolklub Nitra 3, – 10 Slováková Nicol, Gymgolklub Nitra 4, – 1 Procklová Veronika, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 5, – 8 Štaubingerová Petra, GTK Žilina 6, – 2 Rešetková Petra, Fitness Gabrhel Trenčín

Deti do 8-9 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 18 Vrábelová Nasťa, Fitness Gabrhel Trenčín 2, – 24 Novodomská Neli, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 3, – 20 Dydi Sára, GTK Žilina 4, – 39 Blašková Katarína, Fitness Gabrhel Trenčín 5, – 26 Nagyová Andrea, Gymgolklub Nitra 6, – 21 Loncová Nina, GTK Žilina

Deti do 10-11 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 45 Polerecká Mária, ŠK Fitness Free Prievidza 2, – 52 Hepnerová Anna, ŠK Fitness Free Prievidza 3, – 51 Luptáková Michaela, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 4, – 55 Pročková Gréta, ŠK Fitness Free Prievidza 5, – 58 Krétová Katarína, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 6, – 57 Luptáková Vanesa, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen

Chlapci do 12 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 93 Kubelec Ladislav, KŠK Liptovský Mikuláš 2, – 89 Ambruš Denis, Gymgolklub Nitra 3, – 88 Bornemisza Koloman, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 4, – 94 Korečko Demian, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 5, – 91 Radomský Dárius, KŠKM Stará Ľubovňa 6, – 90 Rypák Patrik, KŠK Liptovský Mikuláš

Deti 12 – 13 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 76 Kožuchová Tatiana, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 2, – 66 Novodomská Elisa, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 3, – 70 Hulínová Alžbeta, Gymgolklub Nitra 4, – 64 Juricová Kristína, Fitness Gabrhel Trenčín 5, – 74 Suchárová Veronika, TŠK F.R.E.S.H. Zvolen 6, – 72 Ošková Romana, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Deti 14 – 15 rokov

MSR 2012 v kulturistike a fitness dorastencov a fitness detí

1, – 81 Lisziová Vanessa, Gymgolklub Nitra 2, – 85 Milová Soňa, GTK Žilina 3, – 83 Uhliarová Elisabeth, GTK Žilina 4, – 80 Husárová Barbora, ŠK Fitness Free Prievidza 5, – 78 Straková Petra, Fitness Gabrhel Trenčín 6, – 86 Halgašová Zdenka, Gymgolklub Nitra