MS juniorov a masters – výsledky (1. časť)

Fitness juniorky do 164 cm

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 2 Nina SMIRNOVA Rusko
2. 5 Viktoria NAGY Maďarsko
3. 1 Svetlana YURKOVA Rusko
4. 4 Vivien BELAZ Maďarsko
5. 3 Marianna HOLBOVA Slovensko
6. 6 Kristina JANKAUSKAITE Lotyšsko

Fitness juniorky nad 164 cm

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 13 Ewelina BAREJ Poľsko
2. 11 Yana RYABOVA Rusko
3. 10 Zuzana SEVECOVA Česko
4. 14 Barbara MIKO Maďarsko
5. 12 Zsuzsanna VAGHI Maďarsko
6. 9 Greta DOBROCKA Slovensko

Fitness juniori

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 24 Maksym OROBETS Ukrajina
2. 21 Giedrus ABECIUNAS Lotyško
3. 23 Frantisek HECKO Slovensko
4. 20 Rafal CWIKLINSKI Poľsko
5. 22 Jakub BOCEK Česko

Bodyfitness juniorky do 163 cm

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 28 Olga MUNTAIN Ukrajina
2. 27 Kamila BALUK Poľsko

Bodyfitness juniorky nad 163 cm

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 37 Yuliya USHAKOVA Rusko
2. 32 Boglarka TOTH Maďarsko
3. 31 Kristina KARALIUTE Lotyšsko
4. 36 Darja KANOVA Česko
5. 34 Anastasia GONCHAROVA Rusko
6. 35 Jitka PAPEZOVA Česko
7. 33 Andrea TIHON Rumunsko

Bodyfitness masters ženy

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 48 Carmen GALASSO Taliansko
2. 47 Carina ISAKSSON Švédsko
3. 55 Patricia CRICONIA Španielsko
4. 43 Zdenka GOTTVALDOVA Česko
5. 45 Evi KNUDSEN OVREBO Nórsko
6. 42 Violetta TIMO Taliansko
7. 41 Maria Teresa ARIAS LOPEZ Španielsko
8. 53 Silvia CAPITAN PIERRES Španielsko
9. 54 Olga STEPANYUK Rusko
10. 56 Elena IVANOVA Rusko
11. 60 Cornelia SCHREIBER Rakúsko
12. 51 Kristina VEDERNIKOVA Litva
13 46 Maria AHLBERG Švédsko
14. 61 Marie Pierre RIPPERT Francúzsko
15. 62 Nathalie CHABBET Francúzsko
  44 Catia PARISSE Taliansko
  49 Andrea FARKAS Maďarsko
  50 Kristina KRISTJANSDOTTIR Island
  52 Daiva NACICKIENE  Lithuania
  57 Maria SZABO Rumunsko
  58 Florina DUMITRESCU Rumunsko
  59 Deanne BROWN Kanada
  63 Marina DE GOIS REIS Portugalsko
  64 Irina COTTON Veľká Británia
  65 Elvana DE ALHEIDA ALFONSO Brazília

Bodyfitness juniori

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 73 Simon TAMAS Maďarsko
2. 66 Lukas TOPKINKA Česko
3. 67 Cianchino CARMELO Taliansko
4. 72 Marco SAGLIMBENE Taliansko
5. 70 Mario FOUCAULT Kanada
6. 69 Petr HANZLIK Česko
7. 71 Dusan JADLOVSKY Slovensko
8. 68 Piotr SCIEGIENNY Poľsko

Kulturistky juniorky

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 79 Florina CERNAT Rumunsko
2. 80 Renata HRONOVA Česko
3. 81 Petra HANOVA Česko
4. 82 Viola VARGA Maďarsko
5. 83 Chiara BOLDUC Kanada

Kulturisti juniori do 75kg

Umiestenie Štartové č. Meno Krajina
1. 90 Sherif Abdel AZIZ HOURAD Egypt
2. 88 Ibrahim SAMI IBRAHIM Egypt
3. 95 Petar BORISOV Bulharsko
4. 96 Omar ABO LABADA

Sýria

5. 86 Tobias ROBLE Nemecko
6. 94 Petr OPLISTIL Česko
7. 89 Igor PAVLOV Rusko
8. 91 Michal PUCKA Poľsko
9. 93 Viorel MARASOIU Rumunsko
10. 87 Zoltan VAJDA Maďarsko
11. 92 Sergiu SABU Rumunsko
12. 97 Alistair RIZZO Malta