ME Budapešť 2008 juniori, juniorky a masters

09.06. 23:30 Doplnené o komplet výsledky a samostatnú galériu juniorov.

09.06.2008 13:00 V nedeľu neskoro večer sme sa vrátili z Budapešti z Majstrovstiev Európy juniorov a masters v kulturistike a fitness. Fotiek je relatívne dosť. Poprosím trpezlivosť kým ich spracujem. V priebehu večera a zajtrajšieho dňa sa tu objavia komplet fotky + výsledky. Zatiaľ bola pridaná samostatná galéria s juniorkami – takmer 300 fotiek.

ME 2008 Budapešť juniorky

FITNESKA SLOVENSKA 2008 Semifinále
Vstup do galérie OBRÁZKOV

ME 2008 Budapešť juniori

Budapesť ME juniori
Vstup do galérie OBRÁZKOV

Kulturistika Juniori do 75kg

1. Borisov Petar (66) – Bulgaria 2. Godzsak Filip (62) – Slovakia 3. Kionecny Ondrej (60) – Czech Republic 4. Kosek Radek (59) – Czech Republic (B) 5. Tepean Rares (63) – Romania 6. Costescu Cristian Ioan (67) – Romania (B) 7. Vrbjar Martin (62) – Slovakia 8. Herceg Gergo (64) – Hungary (B) 9. Turk Zoltan (65) – Hungary  

Kulturistika Juniori nad 75kg

1. Abder Naser Mohamed Al Ahmed (72) – Bulgaria 2. Marasoiu Viorel (71) – Romania 3. Hlava Tomas (68) – Czech Republic 4. Nagy Hunor (69) – Romania (B) 5. v.d. Velden Bernard (70) – Netherlands  

Kulturistika Juniori – Absolútny víťaz

1. Borisov Petar (66) – Bulgaria  

Klasická kulturistika Juniori

1. Anita Lucian (82) –  Romania 2. Cianchino Carmelo (75) –  Italy 3. Vasti Filip (84) – Czech Republic 4. Ziolkowski Tomaaz (77) – Poland 5. Jablonski Patrik (83) – Czech Republic(B) 6. Novosel Matko (80) –  Croatia 7. Maleev Denis (79) – Russia 8. Balabas Jozef (78) – Slovakia 9. Dentrpenca Lifuc (81) – Türgi 10. Schvam Claudiu (85) – Romania 11. Ellertson Hakon Fannar (76) – Iceland  

Kulturistika Juniorky

1. Balakina Syuzanna (55) – Russia 2. Berzina Dagnija (57) – Latvia 3. Hanova Petra (53) – Czech Republic 4. Pall Liliana (52) – Romania 5. Vargha Viola (56) –  Hungary 6. Demeter Karolina (54) –  Hungary (B)  

Fitness Juniorky do 163cm

1. Uvarova Klavdiya (2) – Russia 2. Otsus Liisa (11) –  Estonia 3. Meri renata (4) –  Hungary 4. Cupsa Laura (6) – Romania 5. Holbova Marianna (7) – Slovakia 6. Multanova Dominika (3) – Slovakia (B) 7. Muzhikova Julia (12) – Czech Republic 8. Sahili Bircan (13) – Turkey 9. Kiss Alexandra (9) – Hungary (B) 10. Andree Lauriana (1) – France 11. Rigo Bianka (8) – Hungary (B) 12. Harangozo Timea (5) – Hungary (B) 13. Ipacs Lili (10) – Hungary (B)

Fitness Juniorky nad 163cm

1. Anfalova Olga (17) – Venemaa 2. Janovcikova Dominika (22) – Slovakia (B) 3. Masarova Andrea (25) – Slovakia 4. Vaghi Zsuzsanna (23) – Hungary (B) 5. Kohutijkova Martina (18) – Slovakia (B) 6. Nistor Mihaela (28) – Romania 7. Kerek Barbara (19) – Hungary(B) 8. Gal Vivien (24) – Hungary 9. Ferenczy Edina (27) – Hungary(B) 10. Lorincz Deborah (21) – Hungary(B) 11. Tottosi Flora (26) – Hungary(B) 12. Bugledits Dalma (20) – Hungary(B)  

Fitness Juniorky absolútna víťazka

1. Uvarova Klavdiya (2) – Russia  

Bodyfitness Juniorky do 163cm

1. Radziwoniuk Agata (33) – Poland 2. Haga Silje (34) – Norway 3. Zlotea Roxana (35) – Romania 4. Setea Tanita (37) – Romania 5. Godney Rachel (36) – Hungary  

Bodyfitness Juniorky nad 163cm

1. Buckova Kristina (46) – Czech Republic 2. Radmilla Alieva (41) – Russia 3. Sykorova Barbora (47) – Czech Republic(B) 4. Svackova Eva (45) – Czech Republic 5. Lukyte Eilieta (42) – Lithuania 6. Dobosova Roberta (44) – Slovakia 7. Torma Krisztina (43) – Hungary 8. Boldizsar Dorisz (40) – Hungary(B)  

Bodyfitness Juniorky absolútna víťazka

1. Buckova Kristina (46) – Czech Republic  

Masters Kulturistika do 70kg (40-49 rokov)

1. Kryzsztof Danielczyk (121) – Poland 2. Cigni Stefano (120) – Italy 3. Kurychyk Uladzimir (123) – Belarus 4. Craciun Vasile (122) – Romania  

Masters Kulturistika do 80kg (40-49 rokov)

1. Arendse Giovanni (126) – Netherlands 2. Semerecno Anatolli (130) – Moldova 3. Minocarri Maurizio (125) – Italy 4. Blas Gomez Martinez (129) – Spain 5. Strohmayer Kurt (128) – Austria 6. Petrovic Slaven (131) – Croatia 7. Stampoulidis Alexandros (127) – Greece  

Masters Kulturistika do 90kg (40-49 rokov)

1. Bozetech Dockal (139) – Czech Republic 2. Camacho Rebolo Jose (141) – Portugal 3. Kiesz Robert (138) – Poland 4. Gelsei Michael (136) – UK 5. Zdenek Branis (140) – Czech Republic 6. Sedat Bokdemir (135) – Turkey 7. Strojecki Grzegorz (137) – Poland

Masters Kulturistika nad 90kg (40-49 rokov)

1. Babos Robert (146) – Slovakia 2. Kupryiantsseu Uladzimir (149) – Belarus 3. Miseikis Arvydas (147) – Lithuania 4. Marconi Erminio (148) – Italy 5. Brathwaite Marcus (145) – UK 6. Winogrodzki Robert (144) – Poland 7. Lauer Thomas (150) – Germany 8. Dzuban Hans (151) – Austria  

Masters Kulturistika (50-59 rokov)

1.Visockis Aivars (159) – Latvia 2. Lamptey Dave (156) – UK 3. Serban Vasile (157) – Romania 4. Gestsson Sigurdur (155) – Iceland 5. Bodlak Milan (158) – Czech Republic  

Masters Kulturistika nad 60 rokov

1. Cooper Bernard (164) – UK 2. Horacek Ivan (165) – Czech Republic 3. Valbuena Manuel (163) – Spain

Masters Kulturistika absolútny víťaz

1. Arendse Giovanni (126) – Netherlands  

Masters Kulturistika ženy

1. Scwarz Violet (116) – Germany 2. Stasiukyniene Elena (112) – Lithuania 3. Berkes Eszter (108) – Hungary 4. Sula Merike (107) – Estonia 5. Slosrova Monika (113) – Czech Republic 6. Palecian Judit (111) – Romania 7. Kaszas Andrea (109) – Hungary(B) 8. Marai Birgitta (114) – Hungary(B) 9. Chirac Cristiana (115) – Romania (B) 10. Herczog Ersebet (110) – Hungary(B)

Masters Bodyfitness ženy

1. Barnes Maribel (102) – Spain 2. Parras Paloma (101) – Spain (B) 3. Antonova Olga (95) – Russia 4. Farkas Andrea (92) – Hungary 5. Klappova Eva (93) – Czech Republic(B) 6. Baler Diana (99) – Germany 7. Strodi Maria (97) – Austria 8. Slavorima Zemkova (96) – Slovakia 9. Kazlouskaya Valiantsina (103) – Belarus 10. Kristjansdotir Kristin (91) – Iceland 11. Vaclavikova Jolana (94) – Czech Republic 12. Grgec Sandra (100) – Croatia 13. Hadnagy Aniko (90) – Hungary(B) 14. Luneznik Sabine (98) – Austria (B)