Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov (Výsledy a galéria)

V sobotu 12. mája sa v Istropolise v Bratislave uskutočnil už 15. ročník Majstrovstiev SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov. V dnešnom príspevku nájdete finálové výsledky a fotogalériu so 178 zábermi.

MSR fitness mužov (open)

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 2 Frantiček Hečko VTJ L. Mikuláš
2. 1 Lukáš Grác Fitness Klub Hnúšťa
3. 3 Tomáš Pichnarčík ŠK Power F St. Ľubovňa
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR fitness žien do 164 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 1 Anna Urbaníková Fitness A – Club Žilina
2. 2 Ing. Miroslava Dolníková jednotlivec
3. 4 Lívia Kallayová Veterinary BB Club Košice
4. 4 Marianna Holbová Fitness Gabrhel Trenčín
5. 3 Patrícia Mačalová VTJ technika FBC L. Mikuláš
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR fitness žien nad 164 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 10 Gréta Dobrocká Fitness Gabrhel Trenčín
2. 8 Andrea Masárová Fitness Gabrhel Trenčín
3. 13 Martina Kohútiková VTJ technika FBC L. Mikuláš
4. 7 Lea Adamkovičová VTJ technika FBC L. Mikuláš
5. 9 Miroslava Mišurová VTJ technika FBC L. Mikuláš
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR bodyfitness žien do 158 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 27 Martina Štanclová VTJ Lipt. Mikuláš
2. 23 Miroslava Regecová ŠK Galaxy Poprad
3. 20 Mária Liptáková Power Club Prešov
4. 21 Jana Tábiová Milenium Fitnes Nitra
5. 19 Mária Droppová VTJ technika FBC L. Mikuláš
6. 17 Mária Kováčová VTJ technika FBC L. Mikuláš
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR bodyfitness žien do 163 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 29 Katarína Verbovská Veterinary BB Club Košice
2. 25 Martina Horňáková ŠK Power Factory Stará Ľubovňa
3. 16 Elena Masaryková Milenium Fitnes Nitra
4. 33 Jana Čapčíková VTJ FBC L. Mikuláš
5. 14 Pavla Švecová Fitness A Club Zvolen
6. 28 Slavomíra Zemková Muscular Storm Bratislava
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR bodyfitness žien do 168 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 22 Alena Jurášková VASSAL – GYM Bratislava
2. 26 Andrea Kalaputová VTJ – L. Mikukáš
3. 18 Jana Rovňáková FC Zvolen
4. 32 Monika Korbová FC Šport mala – Spiš. N. Ves
5. 38 Barbora Ždeková FC Bezinka Bratislava
6. 24 Tatiana Némethová Milenium Fitnes Nitra
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

MSR bodyfitness žien nad 168 cm

Umiestnenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť -klub, oddiel

1. 43 Erika Kolušová ŠK Galaxy Poprad
2. 41 Miroslava Klopanová Fitness A Club Zvolen
3. 37 Barbara Gobódová Veterinary BB Club Košice
4. 42 Veronika Hlavatá SP Styling Valča – Martin
5. 40 Monika Kovačičová Pengym Bratislava
6. 36 Gabriela Tóthová VTJ FBC  L. Mikukáš
7. 44 Stanislava Stnačíková Poker Club Prešov
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien a fitness mužov

Vstup do GALÉRIE