Majstrovstvá Slovenska vo fitness a bodyfitness 2010

V príspevku nájdete kompletné výsledky z Majstrovstiev SR vo Fitness, Bodyfitness, Kulturistika žien a Fitness mužov a fotografie víťazov. Súťaž sa konala túto sobotu (22.05.) v Spišskej Novej Vsi.

Fitness Muži

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

Por. Št. č. Meno a priezvisko Príslušnosť (oddiel) 1, – 6 Miroslav Kaňa – ŠK ALL STARS, Šurany 2, – 9 Martin Hindy – Pengym, Bratislava 3, – 3 František Hečko – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš 4, -1 Maroš Waslocký – KŠK Mesta Stará Ľubovňa 5, – 4 Matej Plavnický – KŠK Mesta Stará Ľubovňa 6, – 8 Slavomír Timko – FATC Lokomotíva, Bánov 7, – 7 Richard Olveczky – FATC Lokomotíva, Bánov

Fitness ženy do 163 cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 2 Dominika Multáňová – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš 2, – 36 Nataša Frohlichová – KŠK Mesta Stará Ľubovňa 3, – 42 Stanislava Dolinská – KŠK Mesta Stará Ľubovňa

Fitness ženy nad 163 cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 10 Kateřina Seidlová – TŠK Fresh, Zvolen 2, – 5 Miroslava Mišurová – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš 3, – 34 Barbora Ničianová – TŠK Fresh, Zvolen 4, – 41 Natália Straková – Fitness Gabrhel, Trenčín

Bodyfitness ženy do 158 cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 30 Janka Kolbaská – Veterinary BB Club, Košice 2, – 32 Anna Bigošová – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš 3, – 23 Monika Dvoráková – ŠK ALL STARS, Šurany 4, – 11 Mgr. Janka Pelešová – SP Styling, Valča 5, – 20 Martina Drener – ŠK ALL STARS, Šurany 6, – 29 Erika Hanšutová – KKST Gyevát, Galanta

Bodyfitness ženy do 163 cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1,- 17 Katarína Verbovská – Veterinary BB Club, Košice 2, – 16 Alena Spálová – Vassal Gym, Bratislava 3, – 15 Elena Masaryková – IVET FIT, Nitra 4, – 14 Ivana Molnárová – ŠK Universal , Prešov 5, – 26 Janka Čapčíková – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš 6, – 38 Zdenka Čambalová – Kult. Klub Star, Poprad

Bodyfitness ženy do 168 cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 19 Monika Korbová – Hosť, Pengym, Bratislava 2, – 12 Nikoleta Hrčková – Hosť, Veterinary BB Club, Košice 3, – 18 Miroslava Kralovičová – Vassal Gym, Bratislava 4, – 21 Adela Ondrejovičová, FC BB P+D Jarabek, Trenčín 5, – 39 Andrea Paulišinová – KŠK Mesta Stará Ľubovňa 6, – 33 Irina Slaninková – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš

Bodyfitness ženy nad 168cm

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 46 Roberta Dobošová – Pengym, Bratislava 2, – 48 Alexandra Devečková – Activlab Team, Žaškov 3,- 45 Denisa Ballová – Fitness Klub, Hnúšťa 4, – 44 Klaudia Gulejová – VTJ Technika, Liptovský Mikuláš

Kulturistika Ženy

Výsledky M-SR vo Fitness, Bodifitness, Kulturistika žien a Fitness mužov 2010

1, – 50 Eva Horváthová, Fortuna Trnava 2, – 53 Alena Bošanská, NaP Fitclub, Bánovce nad Bebravou 3, – 47 Romana Nagyová, FC BB P+D Jarabek, Trenčín