Majstrovstvá Slovenska Juniorov a Masters 2015 – Hnúšťa

Tak ako pred rokom, tak aj tento rok sa konali juniorské Majstrovstvá Slovenska v Hnúšti. V príspevku nájdete kompletné výsledky a fotky víťazov z kategórií klasická kulturistika, kulturistika, fitness a physique.

Kulturistika do 70 kg

kulturistika juniori do 70kg Hnúšťa 2015

1, – 84 Michal Valašek, Body Junior Club Revúca

2, – 93 Jozef Horanský, Fitness Club Spišská Nová Ves

3, – 80 Roman Slamčík, Body Junior Club Revúca

4, – 83 Vladimír Ilaš, Elements Gym Spišská N. Ves

5, – 81 Michal Molčan, Elements Gym Spišská N. Ves

6, – 82 Martin Rezničák, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Kulturistika do 80 kg

kulturistika juniori do 80kg Hnúšťa 2015

1, – 91 Tomáš Kuchta, Eurosport Team Púchov

2, – 101 Marcel Luha, Galaxy 2 Poprad

3, – 88 Dávid Cap, Veterinary BBC Košice

4, – 87 Richard Pomietlo, KŠK mesta Stará Ľubovňa

5, – 92 Matej Sorad, Fortuna Trnava

6, – 86 Denis Regec, Relax Club 34 Nitra

Kulturistika nad 80 kg

kulturistika juniori nad 80kg Hnúšťa 2015

1, – 96 Patrik Valach, Olympic FC Dubnica nad Váhom

2, – 98 Radoslav Filip, Veterinary BBC Košice

3, – 97David Oravec, Galaxy 2 Poprad

4, – 95 Filip Michalec, TJ Ronnie Stará Ľubovňa

5, – 144Erik Štefaník, KŠK mesta Stará Ľubovňa

6, – 54 Viliam Maslo, VTJ Technika L. Mikuláš

Klasická kulturistika Open

klasická kulturistika juniori Hnušťa 2015

1, – 70 Michal Zaukolec, Eurosport Team Púchov

2, – 72 Roman Gora, Roland Fitness R. Sobota

3, – 62 Andrej Preťo, FC Dynamic Dolný Kubín

4, – 73 Dávid Marušinec, Komárno

5, – 63 Jozef Herman, Fortuna Trnava

6, – 74 Jaroslav Sakmár, VTJ Technika L. Mikuláš

Mens physique open

Mens physique open Hnúšťa 2015

1, – 100 Karol Berta, Body Energy Club Bratislava

2, – 113 Matúš Satin, Ivetfit Nitra

3, – 109 Lukáš Biňas, Lion Fitness Trenčín

4, – 58 Matej Zwirižina, Fortuna Tranava

5, – 107 Daniel Smatana, Power Body Topoľčany

6, – 116 Kristián Košút, Roland Fitness R. Sobota

Fitness juniori open

Fitness juniori Hnúšťa 2015

1, – 152 Kristián Kasenčák, KŠK mesta Stará Ľubovňa

2, – 151 René Frohlich, KŠK mesta Stará Ľubovňa

3, – 150 Štefan Andráš, KŠK mesta Stará Ľubovňa

Kulturistika masters

Masters Hnúšťa 2015

1, – 148 Eduard Cigáň, Fitness Klub – Iskra Hnúšťa

2, – 147 Milan Vanek, Mida Gym Rimavská Sobota

3, – 110 Vladimír Paluška, North Prievidza

4, – 146 Ctibor Megály, Mestský klub Thermál V. Meder

5, – 149 Róbert Šproch, ŠK Kalokagatia Lipt. Hrádok

6, – 143 Jozef Humay, Scorpio World Nitra

V samostatnom článku pridávame výsledky z kategórií Juniorky.

Deivo, pre telocvikárov, ktorým záleží

Basketbalová lopta Sport-thieme Kids Veľkosť: 4

15,00 €

Basketbalová lopta Sport-thieme Kids Veľkosť: 4 Kúpiť

Sport-Thieme Detská atletická prekážka KIDS

89,00 €

Sport-Thieme Detská atletická prekážka KIDS Kúpiť

Sport-Thieme Sieťka na kriketové lopty

9,90 €

Sport-Thieme Sieťka na kriketové lopty Kúpiť