Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY na JUNIFESTE 2007!

V sobotu 16.6. od 11.00 do 17.00 sa v Hale B výstaviska INCHEBA v Bratislave uskutoční 6 hodinový maratón fitnessu, tanca, zábavy a dobrej nálady – Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY. Vrámci 10 dňového pivného festivalu JUNIFEST 2007 bude práve tento deň pod taktovkou známeho Fredy Ayisiho a jeho Fredy’s Dance Center. Príďte si zacvičiť, zatancovať a nabiť sa pozitívnou energiou. Stanete sa súčasťou jednej z najväčších Fitness Party na Slovensku! Okrem toho na tých najlepších čakajú aj vecné ceny.

junifest 2007

Celkovo sa uskutočnia 4 základné tréningy: ZUMBA s Danielou, Dance 4 Dance s Fredy Ayisim a Vierkou Ayisi, Taerobik, s Fredy Ayisim a Bodyforming so Zuzanou. Detailnejšie informácie o  charaktere jednotlivých tréningov nájdete na konci tohto článku.

V 30 minútových prestávkach sa uskutočnia súťaže, prezentácia a tréning s horúcou novinkou – skákajúcimi topánkami – KANGOO JUMPS, a iné… Z každého tréningu budú odbornou porotou vybraní a vecnými cenami ocenení traja najlepší účastníci, ktorí sa stretnú v záverečnom finále. To bude prebiehať posledných 10 minút a vystriedajú sa v ňom opäť všetky štýly s rôznymi inštruktormi. Víťaz, teda ten najlepší z finálovej dvanástky získa hlavnú cenu – skákajúce topánky KANGOO JUMPS a ceny od festivalu Junifest. Pri rozhodovaní o víťazovi budú mať slovo okrem poroty aj diváci.

Záujemcovia o účasť na tréningoch majú možnosť, kúpiť si vstupenku v predpredaji siete Ticketportal (www.ticketportal.sk) v cene 190 Sk, a na mieste akcie za 250 Sk. Vstupenka platí na všetky realizované tréningy. Pri registrácii na mieste akcie od 10.00h, obdrží každý účasník Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY darček od festivalu Junifest.

junifest 2007

Pre tých, ktorí sa chcú prísť na túto akciu len pozrieť ako diváci, prípadne podporiť a povzbudiť účastníkov, je od 11.00 do 15.00 vstup do Haly B ZADARMO! Vstup platí následne aj na celú festivalovú sobotu, kedy v programe vystúpia kapely ako Senzus, Starmania, Martina Schindlerová či Martin Jakubec. Tešíme sa na Vás, či už si prídete zatancovať a zacvičiť, alebo sa len pozrieť a nasať pozitívnu energiu sledovaním účastníkov tejto party. Všetci ste srdečne vítaní.

Viac informácií o festivale JUNIFEST 2007 nájdete na www.junifest.sk. Informácie o Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY sú na www.junifest.sk/fitness a tiež na www.fredy.sk.

junifest 2007

Detailný program Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY:

1. ZUMBA s Danielou (11.00 – 12.00)

najhorúcejšia fitness novinka, ktorá teraz prichádza na Slovensko!!! Zumba kombinuje dynamickú latinsko americkú hudbu a unikátne a exotické tanečné a aeróbne pohyby. Príďte sa naučiť a vyskúšať tance ako Salsa, Merengue, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dancing a mnoho viac… Môžte začať na akejkoľvek úrovni. Zumba vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché, aby účastníci cvičenia pri Zumba fitness programe vydržali, až kým nedosiahnu dlhodobé zdraviu prospešné výsledky. Zumba je nielen skvelá pre vaše telo, ale i pre vašu myseľ. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu! Zumba je zábavná, jedinečná, jednoduchá, efektívna a rapídne rýchlo sa stáva sa novou fitness senzáciou!

2. Dance 4 Dance s Fredym Ayisim a Vierkou Ayisi (12.30 – 13.30)

– tanečný tréning v štýle aerobicu s prvkami hip-hop, jazz, funky a dance hall. Nenáročné zábavné a kondičné cvičenie pri ktorom sa vytancujú aj netanečníci.

3. Taerobik s Fredy Ayisim (14.00 – 15.30)

inšpiráciou Taerobiku bolo známe cvičenie Tae-bo, vytvorené na základe prvkov bojových umení (karate, kick box, capoeira,…). Taerobik ako univerzálny fitness systém sa neustále vyvíja a je obohacovaný novými prvkami a tréningovými metódami z aerobiku, atletiky, gymnastiky a bojových športov. V kombinácií s Afro, Latino a modernými tancami sa stal veľmi atraktívnym cvičením pre verejnosť všetkých vekových kategórií. Dôležitou súčasťou sú aj uvoľňovacie a dýchacie cvičenia z jógy, čínskeho kung-fu a streaching. Špecialitou Taerobiku je práve to, že na tréning prichádzajú začiatočníci spolu s vysoko pokročilými a odchádzajú fyzicky rovnako vyťažení. “Každý si zoberie, to čo potrebuje a vloží toľko energie koľko je schopný”. Taerobik sa dá právom nazvať “budúcnosťou fitnessu”. Tréning trvá hodinu a pol, je doprevádzaný skvelou hudbou, ktorá dopĺňa výbornú atmosféru.

4. Bodyforming so Zuzanou (16.00 – 17.00)

  • posilňovací tréning využívajúci váhu vlastného tela zameraný na spaľovanie tuku a formovanie celej postavy.

17.10 – 17.30

FINÁLE Fredy Ayisi FITNESS, DANCE & ZUMBA PARTY