Cvičenie v SportHouse Bratislava v septembri zadarmo

Príď si na sebe zamakať do Fitness SportHouse Bratislava. Od 8.9.2012 v športovom klube SportHouse cvičíme zadarmo. Máme pre vás pripravené skupinové cvičenia Jóga, Pilates, Strongman, BOSU, Running, Body Work, Spinning, Zumba, Power Step, Aerobic. Príď si vyskúšať si modifikovaný Strongman tréning.

Cvičenie v SportHouse Bratislava v septembri zadarmo

Pre každého zadarmo

  • Skupinové cvičenia
  • Iontový nápoj
  • Kurací šalát /11:00 – 14:00/
  • Parkovanie v podzemných grážach
  • Detský kútik /9:00 – 12:00, 17:00 – 21:00

Vezmi svojich kamarátov a prídite si zamakať. Pre každého, kto príde od 11:00 do 14:00 v klube SportHouse bude pripravený čerstvý kurací šalát.

SportHouse

Najväčšie športové centrum v strednej európe. Reprezentuje životný štýl zdravého pohybu. Plocha ne cvičenie 8 000 m2 je rozdelená do 3 podlaží. Okrem fitness centra tu nájdete možnosť zacvičiť si svoje obľúbené skupinové cvičenia s profesionálnymi trénermi.

Strongman

Nikde na Slovensku nenájdete kombináciu komerčného fitnes centra so strongman zónou. Netradičné prepojenie komerčnej a profesionálnej cvičebnej plochy v rámci fitnes centra jednoducho nemá obdobu.

Naši členovia majú možnosť vychutnať si zážitok z modifikovaného strongman tréningu. Strongman zóna je vybavená špeciálnym náčiním, ako sú "prowler", "log bar", madlá na farmársku chôdzu, "lifting yoke", sánky, reťaze, laná

Ak hľadáte cestu, ako sa dostať do formy, nabrať atletické tvary, vyskúšajte praktiky modifikovaného strongman tréningu,