Najbláznivejší beh tohto leta sa blíži

Crazy color beh

Crazy Colors – RUN AND BE HAPPY

Pozývame ťa na najbláznivejší beh tohto leta, ktorý sa uskutoční v troch mestách. 6. augusta sa v rámci programu kultúrneho leta hlavného mesta Bratislava stretneme v Petržalke, na dostihovom závodisku v Starom Háji, kde nás čaká to najšialenejšie podujatie aké tu kedy bolo.

O 12 dní neskôr, 20. augusta sa zafarbíme v Poprade, pred Aqua city Poprad a farebné šialenstvo ukončíme 11. septembra v cente Košíc. Práve tu bude Crazy Colors oficiálnym otvorením programu Európskeho mesta športu 2016.

Zaži bláznivé farby v tvojom obľúbenom meste a nechaj sa uniesť fantastickou atmosférou tohoto podujatia, ktorú znásobia 4 farebné zóny s bohatým hudobným a sprievodným programom.

Každý účastník podujatia sa stane majiteľom krásnej bielej kolekcie trička, bandany, medaily a obdrží balenie práškovej farby, ktorá nie je zdraviu škodlivá a bez problémov ide zmyť. Po podujatí ťa čaká nezabudnuteľná afterparty s Europa 2.

štartový balík crazy color

Už 6. augusta môžeš bežať v Bratislave a stretnúť sa aj so svojimi obľúbenými tvárami, ktoré sa do tohto jedinečného behu zapoja a budeš ich môcť jednoducho zahádzať farbami. A aj preto musí byť každému jasné, že toto podujatie je hlavne o zábave ako o prekonávaní bežeckých rekordov. Braňo Deák, Mariana Ďurianová, a hviezdy zo seriálu TV JOJ ZOO Dominika Richterová a Erika Havaši pobežia spolu s tebou. Moderátori Europa 2 Vlado Varecha, Tomáš Juríček a Roman Juraško aj s kolegyňami Didi Hagerovou a Adrianou Špronglovou Vás na trati zoberú do svojho tímu, lebo aj oni sú CRAZY COLORS.

A ak chceš byť aj ty Crazy Colors, tak sa zaregistruj na predpredaj.sk a „RUN AND BE HAPPY“. Bežať môžeš ako jednotlivec, alebo ako tím. Samotný beh nie je vekovo limitovaný a preto sa ho môžu zúčastniť aj deti. Tie, ktoré ešte nedovŕšili vek 5 rokov, majú vstup zdarma.

Sleduj náš facebook www.facebook.com/crazycolorsrun/
Registruj sa na www.bit.ly/Registrácia_CrazyColors