Beh si TY! – pozvánka

Beh si ty

Agentúra Quinta Essentia organizuje prvý ročník letného Saguaro Run Festu – Beh si TY na Železnej Studničke v nedeľu 30. 6. 2013.

Beh detí do 10 rokov odštartuje celodenný bežecký program pre všetky vekové kategórie. Ako druhý bude funny pretek Beh detí v kočíku na cca 3,5 km, bez obmedzenia veku dieťaťa. Kategóriu určuje ten, ktorý tlačí kočík (muž/žena). Na Partizánskej lúke budú môcť deti vyskúšať svoju šikovnosť počas Orientačného behu detí. V čase od 10:00 do 13:00 bude možné sa zapojiť do osobitnej súťaže Beh na mieste bez obmedzenia veku a pohlavia. Tímovou disciplínou bude Štafeta 4×4 (štyria bežci na štyri úseky po cca 4 km). Vyvrcholením programu bude BEH SI TY Polmaratón na značenej certifikovanej trati a beh na 10 km so spoločným štartom.

Kedy?

30.06. Saguaro Run Fest – BEH SI TY polmaratón

Registrácia a harmonogram

Registrácia, informácie o platbe a mapa trate behov na Môj event.

Harmonogram:

10:00 Beh detí do 10 rokov na 500 m 10:30 Beh detí v kočíku na 3,5 km s Dôverou 11:15 Orientačný beh detí do 12 rokov na Partizánskej lúke 10:00–13:00 Beh na mieste na 100 m 14:00 Štafetový beh 4×4 km 17:00 Polmaratón a 10 km

Prezentácia

Prezentácia bežcov:

začiatok pre všetky behy 8:00 koniec vždy 30 minút pred odštartovaním behu

Povrch: pevný – asfalt/kamenná dlažba

Štart/Cieľ: pred bufetom pri amfiteátri

Kategórie

Beh detí do 10 rokov (D10 J, D10 Jky) Beh detí v kočíku (KOC M, KOC Z) Orientačný beh detí (OB 6R, OB 10, OB 15) Beh na mieste – bez obmedzenia kategórie (BNM) Pri všetkých behoch detí do 10 rokov je dovolený sprievod dospelej osoby. Štafeta 4×4 (STF M, STF Z, STF MIX) Celá štafeta má reálne dĺžku 13 km. Odovzdávky viď mapa. 10 km (10 A, 10 B, 10 C, 10 D, 10 E, 10 F, 10 G) Polmaratón (PM A, PM B, PM C, PM D, PM E, PM F, PM G)

Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Bratislava doc. RNDr. Milana Ftáčnika, Csc.

Organizátori

Quinta Essentia, spol. s.r.o. a Mesto Bratislava Informácie pre bežcov

Generálny partner Saguaro Run Festu, spoločnosť Lidl Slovenská republika, zabezpečí vysadenie jedného stromu za každého registrovaného bežca! Stromy budú vysádzať Mestské lesy Bratislava v lokalite nad Peknou cestou na jeseň tohto roka. Saguaro je zároveň partner pitného režimu.

Pre víťazov všetkých kategórií dospelých – beh detí v kočíku, beh na mieste, štafeta, 10 km a polmarartón – je hlavná cena vodotesná HD kamera zn. Silvercrest!

Slovenská sporiteľňa zabezpečí, prostredníctvom bežeckých trénerov združenia Run For Fun poradenstvo o behaní, bežeckom tréningu a špeciálnej príprave na pretek. Klienti Slovenskej sporiteľne majú zadarmo všetky behy do 13:00 hod. po predložení platobnej karty.

Zdravotná poisťovňa Dôvera zabezpečí pre prvých 650 zaregistrovaných bežcov vitamínové baličky. Všetci účastníci Behu detí v kočíku, dostanú pamätnú medailu, pri tomto behu sa nikto nebude diviť pokiaľ do cieľa len dokráčate. Pre všetkých bežcov zabezpečí odborníka, ktorý vám urobí skríning tela a ortopéda, ktorý bude poskytovať odborné poradenstvo. Vaše zdravie tak bude v najlepších rukách.

Značka telovej kozmetiky Fa venuje každému zaregistrovanému cez internet športovú kozmetiku.

Partneri Run Festu zabezpečia bohatý program. V priebehu celého dňa Quinta Essentia zabezpečí atrakcie pre deti – nafukovacie bludisko, lezeckú stenu a iné. Pre deti budú zdarma sladkosti a ďalšie prekvapenia.

Zabezpečená bude aj kyvadlová doprava zo záchytného parkoviska v Mlynskej Doline. Pre účastníkov štafety bude zabezpečený odvoz na odovzdávky, autobusom z parkoviska nad Partizánskou lúkou.

Zúčastnite sa aj vy!

Foto zdroj: thinkstock