Banskobystrická GRAND PRIX 2007 2. ročník (Výsledky)

V sobotu sa okrem GP v Trvave, na ktorej som bol osobne fotiť, konala ešte jedna zaujímavá súťaž v Banskej Bystrici – Banskobystrická Grand Prix v naturálnej kulturistike federácie SSNKF. V príspevku nájdete výsledkovú listinu. Fotky mám prisľúbené a príspevok bude aktualizovaný hneď ako mi prídu.

Dorast

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

4 Norbert Zajac 4

Martin

2

10 Adam Kvašovský

ŠKK B+B

3

7 Ladislav Múčka 7

KNT Veľ.Grob

4

6 Marek Toman 6

Dolný Kubín

5

1 Daniel Šándor 1

Košice

6

9 Michal Mizera 9

Fit club Str.Martin

7

8 Tomáš Pleša 8

Hela Gym Senica

8

3 Jozef Vrba 3

ŠKK B+B

9

5 Lukáš Socha 5

Sportcentr.Púchov

 

Juniori

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

13

Erik Tóth 13

Exedra Fit Club

2

11

Maroš Siman 11

Pohorelá

3

18

Peter Lunter 18

Sásová G+B

4

22

Marián Kútik 22

ŠKK B+B

5

12

Edgaras Linortas 12

Litva

6

25

Peter Štilla 25

ŠKK B+B

7

14

Štefan Šustek 14

IMPA FC Dynamik

8

17

Michal Lednický 17

sportcen.Púchov

9

21

Karol Janíček 21

sportcen.Púchov

10

19

Peter Brunovský 19

kšk antik Brodské

11

20

Robert Majerčík 20

VonsGym Martin

12

24

Ján Demian 24

Tisovec

Muži do 174 cm

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

27

Jaroslav Majzel

ŠKK B+B

2

33

Peter Medveď 33

Shark pipeko Br.

3

37

Pavel Antl 37

bez

4

36

Petr Tesárek 36

Pevan Gym Sedlečany

5

38

Peter Lehocký 38

Zvolen

6

40

Roman Plačko 40

Dobšiná

7

26

Tomáš Lesniak 26

ŠKK B+B

8

39

Ján Blaško 39

Atlas Klub Bytča

9

32

Vladimír Kabát 32

ČR

10

35

Vladimír Varga 35

Nitra

Muži do 180 cm

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

48

Milan Matoš 48

bez

2

53

Roman Vadkerti 53

bez

3

52

Marek Topolanský 52

bez

4

46

Marek Radošovský 46

Fortuna Trnava

5

41

Martin Macko 41

žiadny, Košice

6

54

Roman Perička 54

Helagym Senica

7

55

Miroslav Kýpus 55

Fitness A klub

8

42

Peter Egyud 42

Roland fitnesscentrum

9

43

Juraj Kalinčiak 43

Roland fitnesscentrum

Muži nad 180 cm

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

60

Igor Vadkerti 60

bez oddielu

2

61

Juraj Kosorinský 61

nemá

3

56

Adrián Krokavec 56

Rožňava

4

65

Levente Tárkányi 65

bez oddielu

5

66

Laimis Sadauskas 66

Litva

6

70

Michal Pliešovský 70

bez oddielu

7

59

Jaroslav Banga 59

bez oddielu

8

69

Vytautas Brazdauskas 69

Litva

9

44

Jakub Koštial 44

AK Fit Zvolen

10

45

Boris Prekop 45

Sportcentrum Púchov

11

63

Wlodzimierz Hess 63

ŠŠK Palisády

12

68

Robert Majtán 68

Fitness A Klub

13

58

Jozef Vŕbik 58

Maxi Fit Ružomberok

Masters

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

75

Peter Winkler 75

Zvolen

2

83

Koloman Tóth 83

bez

3

81

Libor Dostál 81

Uherské Hradište

4

74

Ján Kaco 74

Impa FC dynamik

5

71

Miloš Kabát 71

Šintava

6

78

Arpád Sárkozi 78

ŠKK B+B

7

80

Milan Virág 80

Hela Gym Senica

8

79

František Deák 79

Komárno

9

76

Miloš Muller 76

Sokol Plzeň

10

72

Július Karabinoš 72

Nitra

11

77

Jaroslav Bilovský 77

bez

12

82

Peter Bartúnek 82

Horní Počapne

Fitness Figúra

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

106

Milena Rihová 106

Fitness station Praha

2

102

Beáta Karásková 102

ŠKK B+B

3

101

Renata Hanušová 101

ČR

4

107

Emiliya Petrova 107

Bulharsko

Fitness Classic

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

119

Eva Matoušková 119

Nováky

2

121

Lenka Bořutová 121

ČR

3

124

Andrea Králová 124

ČR

4

122

Inga Našlénaite 122

Litva

5

123

Sandra Piknová 123

ČR

Fitness Model

U-miest-nenie

Štart. číslo

Meno a priezvisko

Príslušnosť (oddiel)

1

115

Jolita Stankevičiute 115

Litva

2

113

Eva Martinková 113

Megagym

3

117

Lenka Maková 117

ŠKK B+B

4

114

Markéta Vojtášková 114

ČR

5

116

Marta Deák 116

Komárno

6

112

Věra Martinovská 112

ČR