Ako si rezervovať miesto na akcii cez Kedy.sk

Ako si rezervovať miesto na akcii cez Kedy.sk

Spôsobov, ako využívať Kedy.sk, je veľa. Ten najjednoduchší je z pohľadu návštevníka, športovca. A ten si v dnešnom článku priblížime.

Poznáte to. Chcete ísť napríklad na hodinu spinningu, aerobiku alebo iného športu. Zavoláte si, či je voľné miesto na Vami vybranej hodine. Prídete na akciu a zistite, že je už aj tak obsadená. Na cvičenie ste si vyhradili svoj drahocenný čas, cestujete tam, ale termín je už napokon aj tak plný! Ak nechcete ostať stáť na chodbe, idete si zacvičiť aspoň do posilky…

Aj toto je jedna z mnohých nepríjemných situácií, ktoré Kedy.sk rieši. Hoci je tento veľký projekt spustený len pár dní, už je plný športových eventov. Pre všetkých :)

Mnohí športoví organizátori okamžite objavili bezplatnú prezentáciu ich akcií a rezervačný systém zadarmo.

Ja, ako športovec, si nájdem športovú akciu, ktorej sa chcem zúčastniť. Ak mi podľa popisu udalosť vyhovuje, jednoducho kliknem na registračné tlačítko a miesto mam rezervované. Nemusím sa tak báť, že ostanem „na chodbe“…

Okamžité sa objavím medzi účastníkmi. Naviac, hneď vidím, kto sa tiež prihlásil. Ak sa prihlásil napríklad aj môj kamarát alebo kamarátka, uvidím to ihneď a mám o dôvod viac sa na hodinu tešiť :)

Nie každému sa chce vyvolávať do fitka a zisťovať aj tak nepresné informácie. Z pohodlia domova si vyťukám Kedy.sk. Nájdem hľadanú informáciu, kliknem na Rezervovať sa na akciu a idem.

Ako si rezervovať miesto na akcii cez Kedy.sk

https://www.youtube.com/watch?v=7uQA1I6r2LU

Ako sa na Kedy.sk registrovať

Vytvoriť si účet na Kedy.sk je veľmi jednoduché. Je to možné tradične vyplnením jednoduchého formuláru alebo cez facebook. Pokiaľ využívate sociálnu sieť facebook a ste v prehliadači do svojho účtu prihlásený, stačí kliknúť na “Prihlásiť sa cez Facebook”. Kedy.sk automaticky prevezme Vaše nastavenia z už existujúceho účtu. Na prihlásenie Vám tak už bude stačiť len jedno kliknutie.

https://www.youtube.com/watch?v=x0FLoyrpT8w

Čo registráciou získam?

1. Možnosť rezervovať si termíny na všetkých zobrazených verejných akciách.

2. Od teraz si môžete zakladať vlastné akcie. Tie môžu byť určené pre kohokoľvek alebo len pre Vašich kamarátov. Je pritom jedno či sa organizuje basketbalový zápas, turistická akcia alebo len potrebujete zladiť termín, kedy sa ide na pivo :)

Tak neváhajte. Registrujte sa na Kedy.sk a zúčastňujte sa športových akcií ktoré, Vás bavia.

Foto zdroj: thinkstock

Tags: