Aby šport nebolel

odborná konferencia pre športovcov

aby šport nebolel

začína REGISTRÁCIU 1.12.2011

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď a my sa Vám pokúsime priniesť objektívny pohľad aspoň na niektoré závažné problémy spojené so zdravím a športom.

Cieľom konferencie – ktorá sa bude konať 11.2.2012 v Bratislave – je zamerať sa hlavne na PREVENCIU a poskytnúť teoretické a praktické rady o rôznych druhoch tréningu, správnej výžive, nutnosti a spôsobe regenerácie, doplnkoch výživy a pitnom režime. Tiež by sme radi načrtli možnosti športovania aj pri problémoch so zdravotným stavom, napr. pri alergii, poruchách imunity, obezite, cukrovke, vysokom krvnom tlaku, pooperačných ortopedických stavoch – operácia kolena, problémy s chrbticou….

Prednášať budú odborníci ako MUDr.Karel  MARTINEK, primár  MUDr. Juraj VYLETELKA,  MUDr. Igor BUKOVSKÝ, primár MUDr.Vladimír ĽUPTÁK,  MUDr. Katarína BERGENDIOVÁ, PhD. a i…

Okrem ďalších prednášok,  prezentovaných odborníkmi, ktorí športu rozumejú aj z praktickej stránky,  sme pripravili pre Vás rôzne zaujímavé sprievodné akcie a atraktívne ceny v tombole.

O všetkých novinkách Vás budeme informovať na www.abysportnebolel.sk – kde sa môžete od 1.12.2011 aj registrovať – alebo na FB- ABY Šport Nebolel.

„Vieme ako budete FIT a pritom sa budete baviť“.

Dokážete byť FIT pre Vaše hobby, FIT pre prácu, FIT pre každodenný kolotoč, FIT pre Vaše deti a spokojný vyrovnaný život.