Aby šport nebolel – POZVÁNKA

odborná konferencia pre športovcov

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď a my sa Vám pokúsime priniesť objektívny pohľad aspoň na niektoré závažné problémy spojené so zdravím a športom.

aby šport nebolel

Cieľom konferencie – ktorá sa bude konať 11.2.2012 v Bratislave – je zamerať sa hlavne na PREVENCIU a poskytnúť teoretické a praktické rady o rôznych druhoch tréningu, správnej výžive, nutnosti a spôsobe regenerácie, doplnkoch výživy a pitnom režime. Tiež by sme radi načrtli možnosti športovania aj pri problémoch so zdravotným stavom, napr. pri alergii, poruchách imunity, obezite, cukrovke, vysokom krvnom tlaku, pooperačných ortopedických stavoch – operácia kolena, problémy s chrbticou….

Prednášať budú odborníci ako MUDr.Karel  MARTINEK, primár  MUDr. Juraj VYLETELKA,  MUDr. Igor BUKOVSKÝ, primár MUDr.Vladimír ĽUPTÁK,  MUDr. Katarína BERGENDIOVÁ, PhD. a i…

Okrem ďalších prednášok,  prezentovaných odborníkmi, ktorí športu rozumejú aj z praktickej stránky,  sme pripravili pre Vás bohaté registračné balíčky a atraktívne ceny v tombole

Tak isto sa môžete prihlásiť na beh organizovaný za podpory konferencie „Aby Šport Nebolel“ – Crazy Wo Men Fun Run. Behá sa na trati dlhej 7 km v Bratislave so štartom pri Ekonomickej Univerzite.

Všetky novinky a informácie si môžete pozrieť na web stránke www.abysportnebolel.sk, kde sa môžete aj registrovať – http://abysportnebolel.sk/registracny-formular/.