Aby Šport Nebolel 2013 registrácia začala

Milí športoví priatelia,

Registrácia na 3. ročník konferencie „Aby Šport Nebolel“, ktorá sa bude konať 9.2.2013 v Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave už prebieha.

Aby Šport Nebolel

Či ste začiatočník, alebo skúsený športovec, určite existuje aspoň pár nezodpovedaných otázok, na ktoré hľadáte odpoveď. Označenie konferencia môže znieť príliš odborne na to, aby vzbudil váš záujem, ale jej cieľom je poskytnúť Vám teoretické a praktické rady o tréningu, stravovaní, pitnom režime a regenerácii, či rehabilitácii. Ako sa vysporiadať s oslabeniami tela, zraneniami, opakujúcimi sa infekciami, prípadne vysokým krvným tlakom a inými ťažkosťami. Ukázať Vám, ako športovať, aby sa nepotvrdilo, známe heslo "Športom k trvalej invalidite".

Okrem zaujímavých prednášok, prezentovaných odborníkmi, ktorí športu rozumejú aj z praktickej stránky, Vás čaká množstvo sprievodných akcií, bohatý registračný balíček a tombola so zaujímavými cenami. Konferencia sa ukončí besedou s našimi medailistkami v streľbe na LOH v Londýne 2012 – Zuzanou Štefečekovou, Dankou Bartekovou a Veronikou Vadovičovou, pričom besedu bude uvádzať a moderovať Adriana Poláková.

Máte sa na čo tešiť :)

Tešíme sa na stretnutie na konferencii.

Deivo, pre telocvikárov, ktorým záleží

Sport-Thieme zrnkové vrecká 500 g Farba: Modrá

7,90 €

Sport-Thieme zrnkové vrecká 500 g Farba: Modrá Kúpiť

Pedalo Classic

195,00 €

Pedalo Classic Kúpiť

Wilson Replica FIBA 3x3 basketbalová lopta

28,00 €

Wilson Replica FIBA 3x3 basketbalová lopta Kúpiť