3. ročník Behu nočnou Šaľou – pozvánka

beh nočnou šalou

Beh nočnou Šaľou, o ktorom ste sa bližšie informácie mohli dozvedieť už viac-krát aj našom portáli, sa blíži.

Uskutoční sa 19. septembra. Prípravy sú v plnom prúde.

Bežecké topánky si môže obuť ktokoľvek, Beh nočnou Šaľou je pre všetkých. Cieľom je spojiť šport, zábavu a skvelú atmosféru z pretekov.

Podujatie sa prenieslo do celého mesta – bežať sa bude okrem centra mesta aj cez most spájajúci Šaľu s mestskou časťou Veča. Organizátori tak vyhoveli ohlasom a nápadom bežcov z minulého roka. Podrobnú mapu trate pretekov môžu záujemcovia nájsť na webovej stránke www.behnocnousalou.sk

Online registrácia bola spustená približne od polovice júla a možnosť tohto spôsobu registrácie platí do 15. septembra. Registrujte sa online a tým získať zvýhodnené štartovné 5,- EUR pre prvých 1000 pretekárov.

V prípade, že túto registráciu zmeškáte, organizátori ponúkajú ďalšiu možnosť. Registrovať sa môžete aj na mieste konania pretekov – 18. a 19. septembra (piatok, sobota) v čase od 14.00 – 18.00 hodiny. V tomto prípade je však štartovné 7,- EUR.

Štartovný balík zahŕňa:

štartové číslo so zabudovaným čipom, občerstvenie na trati, občerstvenie po dobehu do cieľa, SMS s výsledným časom na mobilné číslo uvedené v on-line prihláške, možnosť stiahnuť si on-line diplom po skončení behu, možnosť využiť šatne na prezlečenie sa a možnosť odložiť si osobné veci v úschovni.

Trať

mapa behu Beh nočnou Šalou

Mestský úrad – Hlavná – Petra Pázmaňa – SNP – Most – Fraňa Kráľa – Komenského – Hollého – Fraňa Kráľa – Most – Petra Pázmaňa – Milana Rastislava Štefánika – Školská – Dolná – Vlčanská – Hlavná