3. preteky Zimnej bežeckej série – pozvánka

Pozývame vás na 3. pretek Zimnej bežeckej série 2013 – 2014. Celá séria pozostáva zo štyroch podujatí, ktoré sa uskutočnia v Tatranskej Lomnici raz mesačne v období od novembra do februára.

INTERSPORT cross triatlon

Informácie:

Dátum: 18.1. 2014 Miesto: Tatranská Lomnica, apartmánový hotel Wili Zmena dĺžky trate 7km Trasa behu: T. Lomnica – Stará Lesná – T. Lomnica, štart a cieľ – hotel WILI, T.Lomnica, detaily k trase a mapa TU Povrch trate – asfalt alebo podľa poveternostných podmienok sneh/ľad Prihlasovanie a informácie o štartovnom TU Benefity: občerstvenie/obed po pretekoch, tombola…a nejaké prekvapenie k tomu :-)

Program:

11:30 – 12:30 registrácia účastníkov v hoteli WILI 13:00 – štart behu od cca. 13:30 bude podávaný obed Po dobehu posledného pretekára vyhodnotenie a tombola Pre troch najlepších pretekárov/pretekárky sú pripravené medaily v tvare snehovej vločky s bielomodrou stuhou vo farbách mesta Vysoké Tatry. Od 15:00 – program pokračuje v golfovom areáli BLACK STORK – čaká Vás zábavno športový event GOLF&RUN&FUN a možnosť získať ďalšie bonusové body do hodnotenia ZBS. Účasť je bezplatná, podmienkou je registrácia najneskôr do 16.1. na doleuvedenej linke!!!

Foto zdroj: thinkstock